Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan lehet egy démont (vagy...

Hogyan lehet egy démont (vagy szellemet) elűzni?

Figyelt kérdés
Rendszeresen alvásparalízist okoz. Valószínűleg a helyiséget szállta meg már jó régen. Próbáltam fénnyel aludni, de így is megszáll. Rendkívül agresszív és a félelemkeltésből táplálkozik. Van, hogy többször is '' meglátogat'' egy este, így küzdök, hogy felébredjek. Elég kimerítő, mert nem tudom végig aludni az estéket.

jan. 1. 07:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
65%
Maga az alvásparalízis okozza ezeket a hallucinációkat. Amit látsz, az agyad szüleménye, nem a valóság.
jan. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
20%
Sajnos hozzám is átjár, ide a XI. kerületbe.. álhatatos egy fráter.
jan. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nincsenek hallucinációim, csak bénulás. Olyan mintha rákapcsolódna a frekvenciára amin rezgek.
jan. 2. 18:51
 14/18 anonim ***** válasza:

13-as: Ez pont ilyen tünetekkel já, semmilyen démon nincs a dologban. Sok alvásparalízises már attól jobban lesz, ha megtudja, nem démonok játszanak vele, hanem csak az agya produkálja. Ettől is csökken a félelem.

[link]

Remélem, megnyugtató választ tudtam adni.

jan. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Senior Séf ***** válasza:
73%
Kiteszel egy naptárt a falra. Amikor meglátják, hogy 2024-et írunk, sikítva menekülnek vissza a középkorba.
jan. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

"sikítva menekülnek vissza a középkorba."

Jaja, a vármegyék és ispánok, főispánok korába.

jan. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
71%
Nem az eurot fogjak bevezetni hanem a pengőt 🤣🤣🤣
jan. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szellemtéssel próbálkoztál már?
jan. 3. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!