Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet ez, esténként?

Mi lehet ez, esténként?

Figyelt kérdés
Valami esténként belerug a kapumba de nem tudom hogy mi.Eddig nem foglalkoztam vele de azért ami tegnap este volt az már katasztrófa.Úgy kb éjfélkörűl mikor már úgy félalomban voltam valami akkorát belevágott a vaskapuba hogy rendesen felvágódtam az ágyból mintha valami kidobott volna.Reggel mikor kimentem és beszéltem a szomszéddal ő azt mondta hogy épp kint volt az utcán és látta hogy valami fura fekete alak aminek elmondása szerint három lába volt és tuti hogy nem nézte férre mert jó kivolt világítva az utca ez az alak odarohant a kapumhoz nekivágódott majd elszaladt.Elmindása szerint kék szemei voltak és hosszú zöld haja.Azt még fontos kihangsújozni hogy a szomszédom ekkor nem volt se részeg se fáradt mert épp akkor ment ki őis valami fehérzajra.Nem tudom kamerár megérné e felszerelni ezekután?

jan. 11. 18:33
A kérdező szavazást indított:
Megéné
Nem érné
20 szavazat
 1/9 anonim válasza:
91%
Szerintem megérne felszerelni egy kamerát, hátha látszódna a felvételen valami.
jan. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Hát nagyobb esély van mezei hőtágulásra elvégre a vas veszettül reagál a hőre és éjjel mostanság kutya hideg van.

Deee szerelj fel egy kamerát, ezen oszt nem múlik.

jan. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem egy csupákábrá volt de izgatottan várjuk a kamera felvételeit
jan. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
A vicc itt az hogy vannak akik normális választ adnak az ökörségedre.
jan. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
84%
Haja és szemszíne alapján szerintem egy alter vagy scene volt
jan. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Nekirepült a rézfa szú bagoly.
jan. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Megéné (és Megé Úr is jöhet mellé)
jan. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Most próbálok belegondolni, hogyha komoly lenne a kérdés akkor is mennyire életszerűtlen lenne. Valaki az éjszaka közepén amikor már mindenki pihen a puha ágyikóban felöltözik, elindul és konzisztensen napokon keresztül belerúg egyet a kapuba, majd visszamegy haza a sötétben, hidegben, visszaöltözik pizsamába és lefekszik aludni. De ha három lába van akkor mondjuk más, mert gyorsabban hazaér.
jan. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem kéne annyi szellemházas horrort nézni!
jan. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!