Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan tudnék alkut kötni egy...

Hogyan tudnék alkut kötni egy démonnal?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy veszélyes és, hogy örültség de én ezt szeretném csinálni. Van aki itt már próbálta és ha igen, hogy sikerült illetve mit kér egy démon ezért cserébe? Lehet otthon is megcsinálni vagy sak temetőben vagy keresztúton lehet?
2010. nov. 7. 13:09
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
96%
csak keresztúton lehet . de vigyázz , nem biztos hogy megéri , hogy is van ? ha megkötöd az alkut, akkor már csak 10 éved van hátra... szóval , gondold meg.
2010. nov. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
58%
Agyament barmok...
2010. nov. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
78%
bocs az off-ért, de énis akarok alkut kötni. Leírná vki részletesen ide, v. privátban, hogyan kell?
2010. nov. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
81%

Egyszer valahol már leírtam de leírom még egyszer:

Tehát... kell egy olyan szoba ahol semmi sincs, se bútor se szék egyszóval semmi, ablak lehet az mindegy de a szobába semmi olyan nem lehet ami megtörné a fényt a padlón, tehát csillár lehet. Na szóval, ha van egy ilyen szoba kiméret halál pontosan a közepét ahova egy 77 centi átmérőjű körbe egy ötágú csillagot rajzolsz úgy, hogy a csillag csúcsa észak felé nézzén. Ha ez megvan várd ki a 23:50 percet, vetkőzz tök pucérra (zokni sem lehet rajtad) és térdelj le az északra néző csúcs végéhez majd óramutató járásával ellentétesen gyújts gyertyákat a csillag csúcsainál úgy, hogy a felőled lévővel kezded. Mondj el egy miatyánkot, hogy valami megvédjen ha jönnek a démonok. 23:55 perctől kezdve percenként olts el egy gyertyát olyan sorrendben ahogy meggyújtottad. Pontban éjfélkor pedig hívd őket és mondd el mi a kívánságod. Bármi történik, ne beszélgess velük ne mondj nekik semmit csak ezt. Bármit mondanak ne mozdulj ne ijedj meg nem tudnak bántani, ha mindent jól csináltál. Bármi történik legkésőbb 0:10-kor hagyd el a szobát. Egy teljes napig senki se lépjen be a szobába mert az meg lesz átkozva. Következő nap ismét pucéran, bemész összeszeded a cuccokat, és ekkor lesz megkötve véglegesen az eskü. Tárgyalni nem lehet velük a lelked a tét.

2010. nov. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
85%

Satan te úgy nem satan vagy? mert ha igen akkor alkut köthetnénk


? benne lennél?

2010. nov. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
57%
Erre a kérdésre kivertem.
2010. nov. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
95%

LOL satan hallod ezt már ki probáltad ? én egy kicsit félelmetesnek tartom nincs valami egyszerübb modszer meg ozthatnád velem


mert én is szövetséget akarok kötni velük :DDDDDDD de komolyan.

2010. nov. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
57%
Nem én Saten vagyok a király... Én voltam az aki pofánrugta a sátánt és azóta minden vasárnap este 7-től pókerezek vele :)
2010. nov. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
71%
Persze, hogy működik csak sok a rizikó, pontosan kell végrehajtani! Akkor nem lesz semmi gond :)
2010. nov. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
86%
Ti nem vagytok normálisak!!
2010. nov. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!