Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi van ha alkut köttötem egy...

Mi van ha alkut köttötem egy démonnal? (info lent)

Figyelt kérdés
kb egy félórája csináltuk meg a barátnőmmel sikeresen de mikor teljesül majd amit kértük tőle ill. nem tudjuk biztosan, hogy sikeres volt-e honnan tudhatnánk?
2010. nov. 28. 02:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

mit kértetek?

am pls írd már le hogy történt meg mi volt

2010. nov. 28. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
nem mondhatjuk el,hogy mit kértünk,mondjuk úgy hogy olyant,amire a legtöbb ember vágyik... aztán persze felvettük az egészet kamerára... először csak a gyertya lángja 'ugrált' majd iszonyúan kezdett fájni az oldalam,aztán meg leborult a fényképezőgép,és csak félig vette fel az egészet...
2010. nov. 28. 03:08
 3/26 anonim ***** válasza:

háremre?

na de ha nem mondjátok el,akkor a vidit töltsétek fel valahova,vagy privátba küldjétek már el nekem,senkinek nem mutatom meg!

2010. nov. 28. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Hello! Reggel van, ebredjetek mar fel!
2010. nov. 28. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
El kell keserítselek, biztos nem vált be mert ezt pontban éjfél után kell végezni vele és egyedül nem ketten. Ha mégis megidéztetek valamit az csak valami csicska lehetett ami jól megnézett magának titeket.
2010. nov. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Te most szórakozol? Alkut kötni egy démonnal? Démonok nincsenek!
2010. nov. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
94%
Démonok léteznek, általában matektanár alakját veszik fel és nagyon kegyetlen lények :)
2010. nov. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:

Ha ilyeneket csinálsz, az úgy a legjobb ha befekszel a pszichiátriára, ott majd tudnak neked segíteni XD

a sokkolás legyen veled :))))))

2010. nov. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Jesszus Démonnal? Micsoda felelőtlen hülyeségekkel foglalkoztok.
2010. nov. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Túl sok Odaátot nézel. Nincs ezzel gond, én is szeretem, de az egy kitalált történet.

Nem tudsz alkut kötni egy démonnal, mivel nem léteznek. De ha léteznének is - tegyük fel, hogy igen - nem hiszem, hogy leállnának veled alkudozni, meg teljesíteni a kéréseidet. :) Ez abszurd.


Ne aggódj, inkább menj tanulni.

2010. nov. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!