Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vámpír szeretnék lenni. Tudna...

Vámpír szeretnék lenni. Tudna segíteni valaki? Vámpírok jelentezzetek.

Figyelt kérdés
Sziasztok...előre mondom hogy a bunkó, "humoros", és lehülyézŐ válaszolók ne fárasszák magukat azzal hogy ide írnak. Én vámpír szeretnék lenni...ez van. Vámpírok jelentkezését várom!
2010. nov. 12. 17:30
1 2 3 4 5 6
 41/56 dandi98 ***** válasza:
privát emailban megbeszélhetjük.nem vagyok vámpír de hiszek bennük és talán tudok segíteni.
2011. okt. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim válasza:
hát...szerintem ezzel ne vicelödjetek..szerintem nagyon sok mindenki szeretne vámpir lenni és nagyon sok midnen ki nem!!van aki ezért van aki azért....többek közöt egyetértek a kérdezövel én is szeretnék vámpir lenne töb okbol pl ott a halhatatlanság....na mindegy szoval viszatérve azért ne viccelödjetek ezzel mert magyarországon is egyre több a 'porforériás'(vámpirbajos)beteg....és ugyan ugy ahogy a filmek ben gondolom ezt ö sem akartam...de hát ez történt vele ezt kell szeretnie....de kérdezö am figyi ne törögy másokkal én megértelek szerintem ha vámpir akarsz lenni ak tartsd titokban!!!!!magadban légy csak vámpir hidd el ugy job lesz nem kell senkinek beszemolnod semmiröl!!ha érdekel egy két vámpiros legenda vagy twilight vagy valami akár a porforéria akkor irjez az e-mail cimeme:valti4@citromail.hu!!!!nugotan bármit..:))
2011. nov. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 borika 1996 válasza:

nem te vagy az egyeduli de en mar csak azert mert nincs mit csinaljak nincsenek celjaim se semmi nem erdekel

es nem twilight utan megyek mert utalom hulyeseg

nem baj ha a vámpirok egyedul vannak nekem ugysincs barátom és nem is kell ebben a rohadt világban az elso akit megolnék ha vámpir lennék az nénnyém lenne

2012. febr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
80%

A fajtám nevében is elnézéseteket kérem, kicsi földi mitugrászok, hogy nem rohangálunk 290 km/h-val köztetek s nem csillogunk, de ennél jobb elfoglaltságaink is vannak. Én például a pasimmal lógok, aki velem egyetemben ár bőven a 2. évszázadát tapossa ezen a szánalmas kis bolygón. Ha esetleg valakinek van értelmes beszélgetési alapja, az írjon nekem, szívesen válaszolok. De ameddig ilyen elcsépelt csillogó alakokról fantáziáltok, mint Edward Cullen, nincs miről beszélnünk. Damon Salvatore példának okáért tízszer olyan helyes és még létezik is -.-" ja igen, őt is nálam éritek el.

további kellemes tévhitben ringatózást:

249/ L alias Agnes Honeykiss

2012. febr. 27. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 chrishu ***** válasza:

Én az vagyok! Írj privátot és kerítek egy párt neked és örökbefogadlak titeket!


8,456,234,872,789,197/H

Üdv: Legolas

2012. máj. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim válasza:
100%
igen vámpirok léteztek az is lehet hogy léteznek ezt oonnan tudom hogy kutató vagyok ( vámpir kutató)
2012. nov. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 csaba19900828 válasza:
Én is vámpír vagyok írjatok emailt halandók: drakuladudu@freemail.hu :D amúgy vizsgáltassátok ki magatokat.Sok hlye (tisztelet a kivételnek) megnézte egyszer az alkonyatot és már egyből azt hiszi hogy vámpírként olyan lenne az élete mint Edward-é.
2013. márc. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 Rambo97 válasza:
0%
Én is vámpir vagyok és a farkam is nagy és a vámpirok nem marásal fertöznek ám hanem spermával ;D gyere át hozzám és szivesen megferözlek :) szeretem a fris ember puncit
2013. ápr. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 Rambo97 válasza:
ja meg nehogy vérrákot kapjak
2013. ápr. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim válasza:
100%

Na elég legyen az ilyen , én az vagyok kommentekből, szegény ha ide kiírta komolyan gondolhatta. Szerintem nagyon szemét dolog ezért kigúnyolni öt, vagy éppen szívatni.

Kérdező, csak annyit üzennék neked, hogy vigyázz mit kívánsz. Az életnek sok rejtélye van és ha a sors úgy hozza vámpír leszel, ha nem akkor nem. Azt kell elfogadni ami van. Jómagam is sokszor belegondoltam, hogy milyen könnyű is lehet a vampíroknak...Nem öregednek, hatalmas erő van a birtokukba, így senki sem szórakozhat velük.... Csak tudod, nem reménykedhetsz életed végéig abban, hogy egyszer vámpír leszel és megfizetsz azoknak akik bántottak vagy megsértettek, hogy búcsút mondhatsz minden rossznak. Nem menekülni kell a gondok elöl, hanem szembenézni velük. Hiába várod a jobbat , ha most bántottak, te most ne hagyd magad. Nézz szembe minden gonddal és bármily nehéz is legyen ne hagyd magad. Amúgy a vámpíros dologra visszatérve, ne feledd,"Boldogok a tudatlanok..." .:)

2013. jún. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!