Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vámpír szeretnék lenni. Tudna...

Vámpír szeretnék lenni. Tudna segíteni valaki? Vámpírok jelentezzetek.

Figyelt kérdés
Sziasztok...előre mondom hogy a bunkó, "humoros", és lehülyézŐ válaszolók ne fárasszák magukat azzal hogy ide írnak. Én vámpír szeretnék lenni...ez van. Vámpírok jelentkezését várom!
2010. nov. 12. 17:30
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
Szia. Nem szeretnélek elriasztani csak elmondom azt amit régen nekem is elmondtak csak nem fogadtam meg. Ne akarj vámpír lenni. Az elején egy furcsa de mégis izgató vágy ránt magával a mélybe. De eltelik az idő és rájössz hogy egyedül maradtál. Akit megismersz azt el is veszted. Az életednek nem lesz igazi célja. Egyedül maradsz és napról napra csak arra tudsz gondolni hogy megölöd magad, de félsz megtenni. A tested soha nem öregedik meg de a lelked igen. Testileg erősnek érzed magad de a lelked meggyötört és szétcincált. Eltelik egy idő és a vér sem csillapítja szomjad. Megzavarodsz és félsz... Félsz hogy valaki olyat bántasz akit soha nem szeretnél. Félsz megismerni embereket, mert tudod hogy mindig egyedül maradsz. Olyan nincs hogy öröké tartó szerelem vagy család. Ne hallgass a filmekre hiszen a való életben sincs ilyen pedig nekik csak egy életük van. Csak ennyit szeretem volna leírni. Gondolkodj el rajta.
2014. jan. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim válasza:
100%

Utolsó válaszoló.

"Félsz hogy valaki olyat bántasz akit soha nem szeretnél. Félsz megismerni embereket, mert tudod hogy mindig egyedül maradsz. Olyan nincs hogy öröké tartó szerelem vagy család."

Én már most félek ezektől hát akkor mi volna, ha vámpír lennék?

A kérdezőnek pedig: Nem hiszem, hogy a vámpírok csak úgy felkeresnének egy olyan embert aki kiírja ezt és hopp máris átváltoztatják őt. Én is szeretnék vámpír lenni, nem az Alkonyat és egyéb más szexis vámpír sorozat miatt. Valahogy így érzek. Sokkal jobb lenne vámpírként élni... de sajnos túl sokat álmodozok én is. Nem akarom bevallani magamnak, hogy nem léteznek a vámpírok mert szerintem épp az ellenkezője. De mint neked is írtam, a vámpírok nem ugranak kérésre. Biztos meg van a módja, de az titkos lehet.


Ezt azoknak írom akik hülyéskedtek. Szégyeljétek magatokat! Valaki igenis hisz bennük! Itt konkrétan írta, hogy azok ne írjanak akik poénnak veszik erre ti mit csináltok? Talán nem tudtok olvasni, vagy csak szimplán értelmezni?

2014. ápr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim válasza:

Szia!


Én szívesen átváltoztatnálak de nem maradnál életben nem tudnék leállni!


Bocsi hogy nem!

2014. máj. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim válasza:
Vámpír vagyok . Annak születtem
2015. márc. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim válasza:
Most igy oszinten ki itt tenyleg vampir am?
2015. jún. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 Mómóka16 válasza:
:v hókirálynő senki nem vámpír itt sorry
2015. júl. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!