Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A macskák látják a szellemeket...

A macskák látják a szellemeket. Van ebben igazság?

Figyelt kérdés

Én ezt így hallottam. Nem tudom, hogy igaz-e.


Mindenesetre a macskám sokat ül a tükör előtt, csak bambul előre, és csak néz a tükörbe, és van, hogymozgatja a fülét. De képes 10-20 percig mozdulatlanul maradni, és bámulni a tükröt.

Néha meg összerezzen, lesunnya a fülét, és bámul tovább.


2010. dec. 27. 15:09
1 2 3
 11/21 Jaewy ***** válasza:

Na mielőtt elkezded kifordítani a szavamat (ja bocs, már elkezted) egyáltalán nem írtam olyat hogy a macska miatt hiszek a szellemekbe csupán annyit hogy régen kiskoromban voltak fura dolgok abban a szobában és a macskás történet meg rátett egy lapáttal az egészre, de bocs ha nem tudsz olvasni szívesen felidézem neked: Kiskoromban még "kicsit" (itt van a hangsúly) hittem a szellemekbe, de ez felnőttkoromra már elmúlt... (mielőtt ezt is kiforgatnád nállam a "kicsit" annyit jelent, hogy gondoltam hogy léteznek, de nem érdekelt) ennyi!

Ui: Jóreggelt mindenkinek

2010. dec. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Szerintem,- saját megfigyelés- a macskák félig démonszerű lények.Érzékelnek dolgokat és egyik percről a másikra teljesen meg tudnak vadulni. Kis gyilkosok.
2011. jan. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Jaewy ***** válasza:
Igen :D Ha jól emlékszem volt is egy dokumentumfilm kb.5 éve (valahogy megmaradt bennem) ami arról szólt hogy, volt egy férfi aki rettegett a macskáktól egy régebbi balesete miatt (ami szintén a macskákhoz fűződött) és démonszerű lényeknek látta őket az incidens után...(sok ilyen film volt már, de logikai alapon ezt az egyet nem tudták megcáfolni) Több vizsgálat is folyt hogy a férfinak van-e valami mentális baja, de semmit nem találtak az orvosok. Továbbá a férfi semi hazudott, mivel egy másik vizsgálat alapján kimutatták hogy a macskák közelségében hatalmasat ugrik az adrenalin szintje (retteg)...
2011. jan. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Jaewy ***** válasza:
*Továbbá a férfi "semi" hazudott=Továbbá a férfi "sem" hazudott (Bocsi már fáradt vagyok) :D
2011. jan. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Jaewy ***** válasza:
*Bocsi már fáradt vagyok=Bocsi, már fáradt vagyok (Na ugye, mondom)! :D
2011. jan. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

(húzz el, a kérdezőt sem érdekli szerintem a te kicsinyes viselkedésed, szánalmas vagy...) - erre csak annyit mondanék, igaz nem én írtam azt a választ, de nem veszítek észre hogy titeket pontoznak le??? Mert többen vannak akik nem veszik be a meséket. Jó én nagyából elhiszem, de amit ti kitaláltok az már sok.

Meg mindenbe a szellemet akarjátok látni. A macska biztos azért bámulja a tükröt, mert fura neki hogy lát egy másik cicát. Aki tulajdon képpen Ő maga.

2011. jan. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy fekete kiherélt kan macskám. Az egy gyilkos hajlamú volt. Többször rátámadt a vénámra, meg ahol vékony volt rajtam a bőr. Mindent kipróbáltam, hogy megváltozzon a viselkedése, hasztalan. Amikor rájött a dili, olyan lett mint egy démon által megszállott. Nagyon megutáltam a macskákat. Utána meg jött hízelegni.Pfújj.

Igaz lehet a kutyában is lehet ilyen sunyi természet.

2011. jan. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Jaewy ***** válasza:
Utolsó elötti válaszoló inkább te "huzzál innen" hogy ha csak kétkedni tudsz!!!
2011. febr. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Velem is történnek furcsaságok. amikor a cicánk egyszer bent volt, én pedig egyedül voltam, gépeztem. (A nappaliban van a számítógép.) A nappali közepén éreztem valaminek a jelenlétét. Nem tudom mi volt, de éreztem valamit. Nem törődtem vele, nem tartottam fontosnak. Fél perc múlva NAGYON hirtelen a cica arra pontra nézett, mintha hirtelen ott lett volna valami. Nagyon megijedtem!
2011. ápr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Én nem hiszek a szellemek létezésében, de valamelyik nap történt egy furcsa dolog.

A macska velem szokott aludni az ágy legvégén, tisztálkodott éppen. Én a leveleimet néztem, egy villany sem égett a szobában, hirtelen a macska felugrott és odaszaladt a falhoz percekig nézte, nyávogott közbe ijedten majd kiszaladt, furcsálltam, de nem tulajdonítottam neki jelentőséget, de ezt még 3X eljátszotta. Másodjára 5percig bámulhatta, majd beosont a sarokba, de úgy, hogy nézte azt az adott pontot, és elkezdett remegni, és nyávogni, majd megint kiszaladt. 15perccel később visszajött megint bámulta a pontot, majd rám nézett nyávogott 3-4et, és lefeküdt aludni.

Nem hiszek a szellemekbe, de nem tudom mi lehetett ez, megnéztem közelebbről a falat, és semmi nem volt ott, sem bogár, semmi.

2012. febr. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!