Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek vámpírok? éS ha...

Léteznek vámpírok? éS ha igen, hogy lehet azzá változni?

Figyelt kérdés

nem kamu.

nagyon fontos lenne.

kérlek segítsetek


2011. jan. 7. 09:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
74%

Nem.

Sehogy.

2011. jan. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Abban a,,klasszikus"értelemben nem léteznek vámpírok,ahogyan valószínűleg vérfarkasok és társaik sem.Vannak viszont olyan vér-fetisiszták(azt hiszem,annak nevezik őket)akik buliból vért isznak,és nekik ez valami hatalmas boldogság.Ha valaki vámpír akar lenni,nekiáll vért inni,meg esetleg lecsiszoltatja a fogát.De olyan csávót is láttam,aki gyík akart lenni,és még a testét is,,berovátkoltatta",a nyelvét kétfelé vágták,mint a kígyónak,stb.Én azt mondom,nagy az Isten állatkertje.
2011. jan. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Az alkonyatban, és a vámpírnaplókban biztos.

Kérd meg Edwardot, hogy harapjon meg.

2011. jan. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Kecskevérbe mártott késsel kell teliholdkor, éjfélkor egy temetőben felvágni az ereidet. Ez az egyetlen módja, hogy igazi vámpír legyél!
2011. jan. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Abban az értelemben, ahogy pl. a filmekben, könyvekben megjelennek nem léteznek. Viszont esetleg külsőségekben megjelenhetnek, egyrészt természetes módon, pl. az átlagnál hegyesebb kiálló szemfogak(nekem például ilyen), vérre érzékenység, vagy hasonló.

Illetve mesterséges módon, vagyis a "vámpír-féle" viselkedési formákat te veszed fel, pl. direkt megcsináltatod a fogaid, vért iszol és utánzod azokat a jellemzőket, amikről te azt hiszed, hogy ettől leszel vámpír, de ez inkább csak egy "szemfényvesztés".

Mellesleg még ha természetes úton is jelentkeznének ilyen külsőségek, ennyi erővel már beillenél macskanőnek, vagy farkasembernek, vagy ki tudja még minek...

2011. jan. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod erre a valaszokat. Nem es sehogy, ha nem tudnad, nem irtad volna oda hogy "kerdesed nem kamu".
2011. jan. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretnék az lenni,de sehogy.Ha mégis sikerül,szólj.
2011. jan. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Nincsenek vámpírok, ha lennének már biztosan tudnánk róla.

Olvastad a könyveket, vagy filmen nézted? :D Lehagytad a vérfarkasokat. Hidd el csak írói fantázia.

2011. jan. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Enenrgiavámpírok vannak, de gyanítom azzá már nem kell válnod.
2011. jan. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Ha léteznek is szerintem kicsi a valószínűsége, hogy a gyk-n lógnának, mi meg nem hiszem, hogy tudunk válaszolni.
2011. jan. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!