Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek léteznek vámpírok?

Szerintetek léteznek vámpírok?

Figyelt kérdés

Most találtam egy oldalt, ami szerint Budapesten van egy klub, és még egy videót, ami valóságosnak tűnik (nézzétek meg a 2. részét is). Linkek: http://www.youtube.com/watch?v=T15rwKwYi_E&feature=related

[link]


2011. jún. 25. 23:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%
sztem ez hülyeség, mert a vámpírokat nem lehet videora venni :P
2011. jún. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
én hiszek a létezésükben de azt már nem hiszem hogy a vidi valós lenne
2011. jún. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
persze hogy léteznek, kedvencem a róbert pattinzón!
2011. jún. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hát ha valódi a videó, akkor sem mondta senki, hogy ez egy vámpír.....Arról nem is beszélve, hogy azért ebben vannak elégé átlátszó dolgok is! ( A gyerek folyton azt mondja " What a hell"; meg pont akkor nem fordul oda a kamerával, amikor az az izé eltűnik! )
2011. jún. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
a vámpírok nem láccanak képeken tükörben stb úgyh ha láttál egyet valószínüleg ez kamu
2011. jún. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Engem is foglalkoztat ez a kérdés és arra a válaszra jutottam,hogy:IGEN!Boldog vagy?
2011. jún. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Szerintem léteznek,de ez a videó nem igazi...
2011. jún. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

Vámpírok léteznek, ugyanis a denevérek egy csoportját 'vámpír denevérnek' nevezik (prózai módon a vérrel való táplálkozás miatt).

De ha az Alkonyat-beli, csillogó, sárga szemű vámpírokra gondolsz, akkor NEM, nem léteznek.

2011. jún. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Már miért ne lenne tükörképük, és miért ne lehetne felvenni őket? Hiszen itt vannak fizikai valójukban, ami meg fizikailag létezik azt meg is örökíted fényképezővel, ha tetszik ha nem.
2011. jún. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
vao..ezt a videót nagyon jól megcsinálták,de egy nagy kamuság.Ha komolyan vámpírral találkoztak volna,nem hiszem,hogy élnének..
2011. jún. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!