Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek szellemek? Bánthatnak...

Dexy kérdése:

Léteznek szellemek? Bánthatnak minket?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 15:40
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
91%
Igen léteznek, de nem tudnak bántani. De elszívják az ember energiáját és ebből táplálkoznak. Zajokkal apró tárgyak elmozdításával tudják jelét adni, hogy ott vannak. Ez személes tapasztalat. lehet érezni a jelenlétüket.
2011. okt. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Szerintem léteznek,és már hallottam is,hogy láttak szellemet.Bánthatnak - e...? Nem tudom,de valakit már az őrületbe kergettek,ha jól hallottam.
2011. okt. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
32%
Kellő tudású szakember eltudja őket küldeni.
2011. okt. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Könnyű elküldeni azt ami nem létezik.-)))
2011. okt. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 sára04 válasza:
szerintem léteznek mert én 2-ször is láttam őket.és ez most nem kamu.
2011. okt. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
én szellem vagyok. ha nem b*szol be holnap reggelig, kísérteni foglak te mocskos bajusz
2011. okt. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 SzellemKutató ***** válasza:

Üdvözlet!

Rosszul fogalmaztad meg a kérdést. Nem azt kell megkérdezni, hogy léteznek-e, hanem, hogy mi a véleményetek róla. Sajnos nincs olyan ember, akinek lennének kézzel fogható bizonyítékai.

Nem akarok se tudományosan, se filozofikusan beszélni neked az általad "szellemeknek" nevezett indentitásokról. A lényeg, hogy én már sok éve ezzel foglalkozok, s a véleményem szerint igenis, léteznek. Vannak érdekes adataim, dokumentumaim, képeim, amik a szkeptikusok nézeteit is megingatják. Fizikai érintkezésem ugyan nem volt velük, de szellemi, mint már a legtöbb embernek, volt. Summázva: szerintem igen.

GH

2011. nov. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
utolsó: felteszel pár képet? :O kíváncsi lettem..:D
2011. nov. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Kérdés a Szellemkutatóhoz!!!


Ajánlották tegyek ki sót, de nem tudták megmondani az mit is csinál.Miért kell. Kédezném, vajon az mire jó?? Mit érhetek el vele??

2011. nov. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 SzellemKutató ***** válasza:

Üdvözlet!

Nem teszek ki képeket, mivel még senkivel sem osztottam meg személyazonosságom. Sem nevet, sem életkort, sem karrierem adatait (azokat a képeket, dokumentumokat). De ha a böngészőben tüzetesebben keresgéltek, lehet, hogy találtok.

Szerintem, mivel egy testen kívüli energiának nincs teste, ezért a só felesleges. Érintkezni nem tud vele, és sem a Nátrium, sem a klór nincs kapcsolatban vele.

GH

2011. nov. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!