Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek szellemek? Bánthatnak...

Dexy kérdése:

Léteznek szellemek? Bánthatnak minket?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 15:40
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Köszönöm a választ. Esetleg tudna tanácsot adni, hogy mivel lehet távol tartani otthonunktól? Ugyanis nálunk a lakásban volt, hívtam szakembert aki elküldte őket. De sajnos újból van a lakásban. Válaszát várva üdvözlettel
2011. nov. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 SzellemKutató ***** válasza:

Üdvözlet!

A lehető legjobb megoldás, hogyha egyszerűen megkéri, hogy távozzanak el (amikor érzékeli a jelenlétüket), ugyanis ez általában beválik. Vagy pedig mondja meg neki, hogy sajnos ez már a mi házunk, és világosítsa fel a halott létéről. Ha igazat mond, ezeket ajánlom.

GH

2011. nov. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Igen igazat mondok, már próbálkoztam ezekkel is. Az első alkalomkor felbosszantottam vele és rosszabb volt. Jelen állapotban is próbáltam engem hagytak, de a lányomat nem, a múlt éjszaka. Köszönöm válaszát. Azért újra próbálkozom.
2011. nov. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
2012. jan. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Használj két hónapos izzadt,lábszagú zoknit,vagy mutasd meg neki anyósod fürdőruhás fényképét attól sírva fognak elmenekülni a fény felé
2012. márc. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
100%
léteznek szellemek,de nem bánthatnak. az ember erősebb a szellemnél.a szellemek semmit se csinálhatnak veled max csak ilyezgetnek,de nem szabad tőlük félni.megérzik hogyha félsz és ha rossz szellem akkor nem megy el.(tapasztalat)
2013. jún. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Ha a létezés kérdése foglalkoztat indulj asztrál utazásra ezzel megtapasztalhatod főleg az ittragadt lelkeket nem bántanak csak az energiádból tartják fenn magukat akik bánthatnak azok a démonok de egy démon egy olyan emberrel szemben aki tudatában van hogy milyen képességei vannak benne amit csak felszínre kell hozni harmat gyenge
2014. nov. 30. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
egy tipp meditálj és érezd magad egy fehér tisztító fénybe azután a fény betölti az egész szobát,lakást ha démon elmenekül előző voltam
2014. nov. 30. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
ha nem démon hanem egy ittragadt lélek akkor az utazás a legjobb mert tudsz vele beszélni és könnyebben megértheted te is hogy ő mit szeretne és fordítva de ne a te akaratod érvényesüljön hanem próbáljatok megegyezni (lehet hogy csak azt szeretné hogy letakarj pár tükröt mert igy nem mer elindulni)(előző)
2014. nov. 30. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:

Léteznek szellemek, és csak az ártó szellem/szellemek bánthatnak téged HA hagyod; ha nem akkor átkozd hogy elmenjen.

A nem ártó ( a jó emberek szellemei ) közülük akik itt vannak még velünk, a befelyezetlen ügyüket szeretnék befelyezni amit ha rendeztek akkor a fénybe juthatnak.

Szóval összefoglalva léteznek a szellemek, csak akkor bántanak ha hagyod, és ha találkozol egyel akkor nem feltétlenül bántani akar. Ha hideget érzel es rosszul érzed magad akkor küld el bármit mondhatsz neki a lényeg hogy legyél határozott, magabiztos. Ha melegséget és pozitîv energiát érzel akkor csak segíteni akar valamiben vagy csak

Figyelmeztetni valamire.

2016. jún. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!