Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi a véleményetek a Gyatlov-in...

Mi a véleményetek a Gyatlov-incidensről?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 20:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Az mi, be tudsz róla valamit linkelni?
2011. okt. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Előre szólok, meglehetősen bizarr, hátborzongató eset, szóval lefekvés előtt nem nagyon ajánlott az olvasgatása. ;)


Egy rendkívül jól összeszedett, részletes, színvonalas, magyar(!) cikk:


[link]


Egy kicsit kevésbé részletesebb, de attól még szintén jó, magyar cikk:

[link]


Más magyar nyelvű írások nem nagyon vannak(a konteón több mint 700 komment van, szóval legalább egy nap amire az ember csak azokat elolvassa, ezen felül, aki ért angolul rettentő sok érdekességet találhat, ha rákeres arra, hogy Dyatlov pass (accident/incident/mystery). Ha valaki oroszul is beszél komplett könyveket is találhat akár a témáról.

2011. okt. 27. 21:18
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Azta. Nem semmi. Bár szerintem túl van bonyolítva az egész. Legnagyobb valószínűséggel egy medve tépte szét őket.
2011. okt. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy medve hogy tud úgy ölni hogy nem hagy semmi sebet a holttesten és egy árokba rakja a holttesteket?
2011. okt. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Az előttem szóló kérdései jogosak, és akkor meg sem említem, hogyha valóban medve lett volna miért titkosítják az ügy aktáit, és miért nem beszélnek a szakértők medvenyomokról?
2011. okt. 28. 16:17
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes történet. Ha valóban megtörtént én a mérgezésre tippelnék. Egy hasonló esetet olvastam , ahol a hajó fennakadt az északi sarkkör jégtáblái közt és befagyott. A hajón laktak pár napig, de az akkori hitvány konzervek jóvoltából ólommérgezést kaptak, amitől becsavarodtak. Nyilván halucináltak, vagy nemtudom, de a hullákat távol a hajótól találták meg. Szánokon mindenféle túléléshez szükségtelen és értelmetlen dolgot vittek magukkal.
2011. okt. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
10%
Semmi különös nem tőrtént, rádióaktívak voltak, megtámadták őket a helyi különítmény.
2011. okt. 29. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Igen. Valószínüleg egy újfajta fegyvert teszteltek ami csak alacsony hőmérsékleten működik. Elkezdtek halucinálni ,háromnál bevált a vírus vagy akármi hatása ,az egyiknél félig ,a többi szerencsétlen pedig megfagyott mielőtt bekövetkezhetett volna.
2011. okt. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Predátor :O
2011. okt. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hát én személy szerint arra tippelek, hogy valami olyan csoport támadhatta meg őket, akik a ruszkik presztízsét akarták még jobban aláásni. Hiszen, ha KGB csinálta volna, miért nem tüntetik el a hullákat?
2011. okt. 29. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!