Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi a véleményetek a Gyatlov-in...

Mi a véleményetek a Gyatlov-incidensről?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 20:49
1 2
 11/18 anonim válasza:
100%
Szerintem valami radioaktív fegyvert teszteltek. Ez magyarázat lehet a fényekre is.
2011. okt. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nem természetfeletti, nem is rémisztő maga a történet sem.

A hajuk kiszürkülésének a rejtélye csak tudatlanok(vagy minden szükségeset tudó hazug emberek) műve.


Azzal kezdődik, hogy valamitől NAGYON megijedtek.

Ha ennyire megijedtek, akkor sok adrenalin is volt a vérükben. Halálos adagot logikus, hogy nem termel a szervezet, de ha meghaltak, mielőtt fel tudták volna használni az adrenalint, akkor a mellékveséjük még bocsáthatott ki annyit, hogy kiszürküljön tőle a hajuk.

Az adrenalin 'mérgezés' egyik fő jele a kiszürkült haj.


Meg nem is értem mért rejtély ez, le van írva minden elképzelhető magyarázat.


A bőrük elsárgulhatott az állítólagos reaktorból kilépő izotópoktól, tönkretette a májukat->kisárgult a bőrük.


Ez az egész olyan mint a Bermuda háromszög. Olvastam egy könyvet(igen olvasok) ami leírja a legendákat viszont leírja a valódi hátteret is, műszaki adatokat és az akkori időjárást(archívumhoz való hivatkozási számokkal) és azt, hogy az eltűnés után mennyivel indult meg a keresés.


A végére csak 3-4 eset marad amit nem tud magyarázni a könyv írója és annyi minden más tengeren is történt.

2011. dec. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Na jó, de a kérdés az, hogy mitől ijedtek meg annyira, hogy a biztos halálba menekültek?
2011. dec. 31. 18:56
 14/18 anonim ***** válasza:

"Na jó, de a kérdés az, hogy mitől ijedtek meg annyira, hogy a biztos halálba menekültek?"


Ez csak az egyik kérdés. Mindkét cikket megnéztem, és olvasható benne, hogy egy nőnek kivágták a nyelvét. És hogy egy másiknak eltörtek a bordái, és elmozdultak a belső szervei anélkül hogy külsérelmi nyom lenne rajta. Ez hogy történt meg, az is kérdéses. Lavinával ugyan magyarázható a törés és zúzódás tömkelege, de az, hogy kívül semmi nem látszik, az nem. Az még ésszerű lehet, hogy katonai fegyvert teszteltek, az a legtöbb dolgot mondjuk magyarázná, de van amit semmi sem szinte, az UFO vagy Jeti az nevetséges. Egy vadállat(mint pl. a medve, mert sok helyen ezt emlegetik) nem képes így, ily módon gyilkolni. Ez az eset valószínű örök rejtély marad, mert nem tudnak semmi olyan dolgot mondani ami mindent magyarázna. A véleményem: nincs már értelme boncolgatni a témát, mert akármit olvasunk róla, csak annyit tudunk majd amit már eddig is. Persze találgatni lehet, de értelmes és racionális magyarázat nem hiszem hogy születni fog. Megjegyzem pedig jó lenne mert engem is érdekel mi történt ott, akkor, és a mostani magyarázatok egy része jó nagy gagyiság.

2011. dec. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
A legérdekesebb az, hogy van egy oldal, a murders.ru az teljesen felborítja az esetről eddig alkotott képet, google translatorral lehet olvasgatni, kérdés persze, hogy mennyire hiteles.
2012. jan. 1. 12:46
 16/18 A kérdező kommentje:
Ja igen, a fegyverkísérletre reagálva: Ha a ruszkik egy fegyvert akarnak tesztelni, akkor miért nem a gulágokból hoztak olyan alanyokat, akiket amúgy sem keresett volna senki? Vagy ha mindenképpen Gyatlovékat akarták (esetleg ők maguk tesztelték azt a valamit csak épp az események nem várt fordulatot vettek) miért nem tüntették el a hullákat és kész? Miért kellett belőle ekkora szenzációt kreálni? Nem lett volna jobb a KGB-nek, ha csak simán azt mondják, hogy eltűntek a hegymászók, ilyen előfordult, pont?
2012. jan. 1. 12:50
 17/18 A kérdező kommentje:
[link] Ez a kép csak nekem furcsa? Zolotarev (balról a második férfi) szerintem valakit itt átölelt, akit utólag eltüntettek a képről. Krivonischenko(balról az első férfi) keze is milyen furcsa.
2012. jan. 1. 13:13
 18/18 anonim válasza:

13:13!

Ez tényleg furcsa

2012. jan. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!