Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Kinyírtam egy reptoidot....

Kinyírtam egy reptoidot. Tagja lehetek az Ellenállásnak?

Figyelt kérdés

Pár napja a falunk közelében ólálkodott néhány fura alak...Az egyik éjjel azonban bekopogott hozzánk az egyik...Zöld volt és nyújtogatta a nyelvét...O_o Úgy megijedtem, hogy a fejére csaptam az ajtót. És meghalt. Kérdésem lenne, hogy mit csináljak vele? Egyenlőre a tüzelőfa alá rejtettem el. Azt nem tudom, hogy a társai megtalálták-e...Remélem, hogy nem...

Esetleg lehetnék az Ellenállás tagja? Ha már egyszer így besegítettem?


2011. nov. 4. 20:35
1 2 3
 11/27 turak91 ***** válasza:
100%
Kedves kerdezo! Ez a kep ugy meg van photoshoppolva mint az allat. Asd el magad a fold ala, mert neked ott a helyed.
2011. nov. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Nincs megphotoshoppolva, csak a reptoidok megint belebuzeráltak ebbe az oldalba, mert bizinyítékokat akarnak megmásítani.
2011. nov. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Kedves 22.06!

Menjél már el innen...O_o

Attól még, hogy rossz a kép minősége, még nem biztos, hogy meg van "photoshopolva"...Telefonról lett leszedve a kép, ráadásul elég messziről is lett fényképezve. Próbáltam nagyítani, de attól csak még rosszabb lett. Tehát stfu!

2011. nov. 4. 22:14
 14/27 anonim ***** válasza:
Reptoidoknak nincs is farkuk.
2011. nov. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
xDDD Jót nevettem, köszönöm kérdezö :D Szép paint munka :D
2011. nov. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 x) ***** válasza:

Óóó te photoshop mester... :D

És ezek után elvárjátok hogy higgyenek a reptoidokban? Ezért van olyan sok szkeptikus, mert látják hogy csak trollkodtok és poénkodtok.

Egyébként ha gondolod küldhetek egy kérdőívet amit ki kell töltened és a sorozóbiztosok majd eldöntik hogy tagja lehetsz-e az ellenállásnak.

2011. nov. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
20%

Most elkezdem a reptoidellenes akciómat.

Minden reptoidos kérdezőt visszatérítem az intelligencia útjához és a reptoidhívő válaszolóknak pedig piros kéz.

2011. nov. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Nem lenne egy jobb kép mert így nagyon úgy látszik hogy szerkesztve van ne érsd félre nem azt mondom hogy hazudsz de egy másik kép jobb lenne vagy egy video
2011. nov. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
22:45 megszegted a szabályzatot
2011. nov. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
21:38 nézd már meg mi megy az országban! pár év és mindennek annyi
2011. nov. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!