Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Kinyírtam egy reptoidot....

Kinyírtam egy reptoidot. Tagja lehetek az Ellenállásnak?

Figyelt kérdés

Pár napja a falunk közelében ólálkodott néhány fura alak...Az egyik éjjel azonban bekopogott hozzánk az egyik...Zöld volt és nyújtogatta a nyelvét...O_o Úgy megijedtem, hogy a fejére csaptam az ajtót. És meghalt. Kérdésem lenne, hogy mit csináljak vele? Egyenlőre a tüzelőfa alá rejtettem el. Azt nem tudom, hogy a társai megtalálták-e...Remélem, hogy nem...

Esetleg lehetnék az Ellenállás tagja? Ha már egyszer így besegítettem?


2011. nov. 4. 20:35
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Utolsó hozzászóló.

Teljes mértékben egyet értek.

A sok parasztot le lehet foglalni mindenféle reptoiddal, addig sem foglalkoznak az állam ügyeivel.

Most akkor jönne a kérdés, hogy én mit keresek itt?

Egyszerüen csak röhögni járok ide a sok IQ harcoson.

2011. nov. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
...és kellemesen lefoglal a röhögés?
2011. nov. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék az elején szólóhoz! Az ország tényleg romokban van és a sok p@raszt itt idiótáskodik! Kívánok a sok unatkozó,hülyeséget beszélő embernek sok-sok svájci fran hitelt,törlesztést meg a többi vicces dolgot,és máris nem lesz kedve a bolondoknak összeesküvéselméleteket gyártani!
2011. nov. 11. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Mi a f** ez a reptoid??oO ilyet még sose láttam sem élőt,sem holtat..Valami UFÓ?

Kérdező! Ment nálatok ez a micsoda és te ölted meg? a faludból rajtad kivül senki sem látta őket?

2011. dec. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát!

Elnézést kérek, hogy ilyen későn írok csak, de az a helyzet, hogy miután "kinyírtam" azt a valamit...Nos...Másnap megkerestek fura alakok és megtiltották, hogy egyszót is szóljak erről a dologról. Miután nem akartam együttműködni velük, meg is fenyegettek. Azt mondták, hogy ha bárkinek is egy szót szólok róla, akkor elvisznek és mutánsok szaporítására fognak használni!



Kedves utolsó! Én sem tudom, hogy mik ezek az izék... Egyszercsak ott voltak...És elég ijesztőek közelről! :(


A hitetlenkedőknek üzenem: Az egyetemen anglisztikát tanultam, viszont nem tudtam elhelyezkedni vele, ezért kitanultam még 3 másik szakmát. Rendesen befizetek minden szart, amit az állam kér. Úgy gondolom, hogy nem én, meg a hozzám hasonlók tehetnek arról, hogy az ország romokban hever! Tulajdonképpen annak kéne elgondolkodnia ezen, akinek se munkája, se szakmája nincsen és várja a csodát!

Erre az oldalra csak segítségért jöttem, mert nem tudtam, hogy mit tegyek! Ha nem hiszel a saját szemednek, akkor nem tudom, hogy mit csinálj...


(Egyébként tuti, hogy megfigyelnek! Kiderítettem, hogy eredetileg az volt a céljuk, hogy az egész falut bevonják egy titkos kém-akcióba. Azt akarták, hogy információval lássuk el őket!)


Még egyszer köszönöm a rendes válaszokat!

2011. dec. 28. 22:35
 26/27 anonim ***** válasza:
Igen,majd Röné beavat:D
2012. jan. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Aztakúúúú..........Hány évesek vagytok ti?Pókember nem csaptad agyon múlthéten?Bameg és fullkomolyan leírja nemértitek XDXDXD
2012. aug. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!