Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Segítség, senkivel sem tudok...

Segítség, senkivel sem tudok beszélgetni arról, ami igazán leköt. (Fantasy, koboldok, szellemek, mindenféle természetfeletti dolog) Tanács? (Bunkó emberek kíméljenek) Am.12 vok, és koromhoz képest mindenki szerint koravén.

Figyelt kérdés
Mostanában olvastam ezen az oldin, egy szellemekről szóló kérdést. Tökre belemélyültem a témába. (megint) De senkit sem érdekel különösebben a környezetemben ez a dolog. Még a legeslegjobb barátnőmmel sem tudok erről beszélni, pedig vele mindent megosztok. Én meg már mióta az eszemet tudom, rajongok az ilyen "mesebeli" dolgokért. Ez normális? Ja, és nekem ne jöjjön azzal senki, hogy majd kinövöm az ábrándozást, meg hogy ez csak gyerek hülyeség... mert eddig csak ezt hallottam, de nem nőttem ki, és nem is hinném, hogy ki fogom nőni. Engem ez nagyon érdekel. De lehet, hogy csak ebbe a "mesevilágba" menekülök a hétköznapi problémák elől, ha így is van, akkor is élek halok a Gyűrűk Urától kezdve, a Spiderwick krónikákon át, a Harry Potterig. Valaki valamilyen értelemes válasszal kérem rukkoljon elő! Előre is köszönöm!
2011. nov. 7. 18:16
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
15%
Nem te nem egy koravén vagy, hanem egy elkényesztetett kölyök vagy, akire a szüleinek nincs ideje, és mindenféle hülyeséget megengednek neked, csak hogy hagyd őket békén. Egyébként te vagy bunkó, és neveletlen kis takonypolc!!! az agyvelőd már el van varázsolva kisfiam. Az értelmes dolgokat meg nem ismered!!! hülye kis f.asz!!! Elvernélek mint a lovat, ha azt én kölyköm lennél, lenne esélyed sem ilyen kretén idióta dolgokon agyalnod!!!
2011. nov. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
91%

ma 22:26

Inkább téged kéne elverni, hogy egy 12 éves gyerekkel így beszélsz!

Te beszélsz, hogy milyen kis bunkó meg minden, miközben 1 csepp tapintat sincs benned.

2011. nov. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
25%
Cseréld ki a pelenkádat inkább magad alól kisgyerek, mielőtt egy meglett családos embernek bár mit is visszaírsz!!4 Az inteliganci szinted kellene növelni, és az illemszabályokról némi fogalmat ha magadba csepegtetnél nem ártana!!! Mondtam hogy el van varázsolva az agyad, mondjad anyádnak, hogy szakítson rá időt hogy elvigyen psychológushoz, mert agyilag szokni vagy!!! Nem vagy a vitapartnerem, akármilyen "kora vén" is vagy. Remélem megértettél???!!!!
2011. nov. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

velem is beszélgethetsz,én is odavagyok az ilyen fantasy dolgokért :)

mondjuk én az ilyen harry pottert,gyűrűk urát,meg ilyeneket utálom,én az ilyen fantasztikus-történelmi filmeket szeretem nagyon,a kedvencem a Halhatatlanok :))


de az ilyen ezos cuccok engem is érdekelnek :D


13l

2011. nov. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Állj be szektásnak.
2011. nov. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
51%

"Cseréld ki a pelenkádat inkább magad alól kisgyerek, mielőtt egy meglett családos embernek bár mit is visszaírsz!!4 Az inteliganci szinted kellene növelni, és az illemszabályokról némi fogalmat ha magadba csepegtetnél nem ártana!!! Mondtam hogy el van varázsolva az agyad, mondjad anyádnak, hogy szakítson rá időt hogy elvigyen psychológushoz, mert agyilag szokni vagy!!! Nem vagy a vitapartnerem, akármilyen "kora vén" is vagy. Remélem megértettél???!!!!"


Azt akarta írni, hogy Inteligencia, Szokni.... Nem inkább zokni???

Neked kéne növelni az inteligencia szintedet...

2011. nov. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, olyan családban nőttem fel, ahol mindenkinek köze van a természetfelettihez, tehát nekem esélyem sem volt ezt kinőni, persze nem is szeretném. Azonban nekem sem volt esélyem erről senkivel beszélni, családon belül a természetfelettivel kapcsolatosan más meglátásaink vannak. A legjobb barátnőmet érdekli a dolog, de nem olyan szinten, mint engem. Ha szeretnél beszélgetni, én szivesen válaszolok a kérdéseidre.

:)

2011. nov. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
47%
reven843! Neked sem ártan fejleszteni a egy szem agysejtedet,mert csak másolni tudsz, saját szöveged nincsen!!! egyívású vagy a kérdező szintjével! Nem kérek választ, mert felesleges!!!
2011. nov. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
kérdezd meg töle érdekli e
2011. nov. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
51%

"reven843! Neked sem ártan fejleszteni a egy szem agysejtedet,mert csak másolni tudsz, saját szöveged nincsen!!! egyívású vagy a kérdező szintjével! Nem kérek választ, mert felesleges!!!"

Te is okos vagy...

A "másolás" az idézet akart lenni.

"Neked sem ártan fejleszteni a egy szem..."

Na csak ebben a fél mondatban 2 helyesírási hibát.

Mi az, hogy nincs saját szövegem? Semmit nem másoltam, vagy loptam el.

2011. nov. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!