Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Segítség, senkivel sem tudok...

Segítség, senkivel sem tudok beszélgetni arról, ami igazán leköt. (Fantasy, koboldok, szellemek, mindenféle természetfeletti dolog) Tanács? (Bunkó emberek kíméljenek) Am.12 vok, és koromhoz képest mindenki szerint koravén.

Figyelt kérdés
Mostanában olvastam ezen az oldin, egy szellemekről szóló kérdést. Tökre belemélyültem a témába. (megint) De senkit sem érdekel különösebben a környezetemben ez a dolog. Még a legeslegjobb barátnőmmel sem tudok erről beszélni, pedig vele mindent megosztok. Én meg már mióta az eszemet tudom, rajongok az ilyen "mesebeli" dolgokért. Ez normális? Ja, és nekem ne jöjjön azzal senki, hogy majd kinövöm az ábrándozást, meg hogy ez csak gyerek hülyeség... mert eddig csak ezt hallottam, de nem nőttem ki, és nem is hinném, hogy ki fogom nőni. Engem ez nagyon érdekel. De lehet, hogy csak ebbe a "mesevilágba" menekülök a hétköznapi problémák elől, ha így is van, akkor is élek halok a Gyűrűk Urától kezdve, a Spiderwick krónikákon át, a Harry Potterig. Valaki valamilyen értelemes válasszal kérem rukkoljon elő! Előre is köszönöm!
2011. nov. 7. 18:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
47%
Nem, nem, csak bemásoltad amit én írtam, és reagáltál rá két szót, azt is rosszindulatból. Nem magyar nyelv és helyesírási órán vagyunk, hanem az adott témához szólunk, vagy megjegyzést teszünk.Na de ehhez fejlődnöd kell neked is, és a rosszindulatot levetkőzni, nem belekötni a hozzászólókba, hanem ész érvekkel válaszolni, ami nálad sem igazán megy! Ha lehet, akkor témázzál a kérdezővel, és ne velem! Előre is köszönöm!!!
2011. dec. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
49%

kedves X) ezt nem lehet kinőni ha igazán tetszik (ez van) az én anyámat gyerek kora óta érdekli ez tudja h nem léteznek de élvezet nézni , olvasni a fantasy történeteket én is nagyon szeretem én vele szoktam beszélni de ha gondolod facebookon is bejelölhetsz (lina tímár) én nagyon szeretek erről beszélni a gyűrűk urát nem szeretem de minden más fantasyt ingen pl.: végtelen történet, harry potter, spiderwick (twilight, nem).

én történeteket szoktam írni az egyszerűen az én világom már hatvan oldalt írtam próbáld meg h írsz egy könyvet v egy történetet nekem ez segít h ne mindig eről beszéljek de a barátnőm is szereti ezt a témát úgy h ez engem nem zavar annyira

2011. dec. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
előző 12L
2011. dec. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Melinda- válasza:
Kérlek írj üzit!! :D privátba végre egy ilyen ember! :) Tudod én is ilyen szituban vagyok egyszerűen élek halok a fantasy dolgoktól és az eféle dolgoktól. :)
2012. máj. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

12 éves koromban engem is érdekelt a természetfeletti, és én sem tudtam senkivel sem megbeszélni, mert lehurrogtak. :)

30 vagyok, még mindig érdekel. Igaz, hogy most már rendkívül kritikusan, tárgyilagosan vizsgálom, elsősorban saját tapasztalatokra támaszkodva, ugyanakkor két lábbal állok a földön, anyagi céljaimért is dolgozom. :)


Tartsd fenn és terjeszd ki az érdeklődésed, akár felnőttként is megélhetsz ebből (író, stb.)

És hamarosan felnőtté válsz...állj több lábon, legyenek hagyományos érdeklődési köreid is. :)

2012. jún. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!