Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Csak engem idegesít fel a...

Csak engem idegesít fel a gondolat, hogy egy 'szellem' itt szivasson?

Figyelt kérdés
Csak mert mikor olvasom, hogy kísért valakit a szellem, meg ilyet reccsent a szekrény, meg valaki tolja az ágyat meg hasonlók, akkor nekem egyből az jön le, ha itt mászkálna egy testelen lélek, én úgy elküldeném az anyja p*csájába (már bocsánat) hogy többet vissza se nézne... Engem szellem, démon :D, vámpír meg ilyen hasonló dolgok, sosem riogattak... Vannak körülöttem is fura dolgok, de valahogy én nem értem hogy egy léleknek miér lenne jó hogy valakit szekál, ijeszteget? Velem egyszer csinálná meg, úgy bekiabálnák neki hogy többet tuti a tájamra se nézne... Nem érdekelne a jó szándéka sem.. Lehet ezért nem érzékelem őket, mert ilyen idegesség kap el még a gondolattól is? Vagy csak mert az egész egy b*romság, és olyan hogy itt maradt lélek, más névem szellem nincs is? Néha viszont vannak történetek, amik valóségosnak tűnnek.. Szerintetek? 14L
2011. dec. 3. 23:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Ha fura dolog történik, próbálom először a racionális magyarázatát megtalálni, de nem mindig sikerül.

Csak egyet írnék le, amire még a mai napig nem találtam kézzel fogható, nem szellemre utaló okot.

Mikor ide költöztünk a férjemmel, kb. a második nap éjjel felébredtem, és rámtört egy érzés, hogy itt meghalt valaki. Azaz inkább nem is érzés volt, hanem tény. Nem tudom úgy leírni, hogy teljesen érthető legyen. Tehát felkeltem, és tudtam, hogy itt meghalt valaki. Kinyitottam a szemem, körbe néztem a sötét szobán, és aludtam tovább. Másnap nem szóltam róla a férjemnek. Következő éjszaka a férjem ébresztett, a villanyt akkorra már felkapcsolta, és közölte, hogy arra ébredt, hogy fáj a lába, mintha valaki ülne rajta. Majd hozzá tette, hogy itt meghalt valaki. Ekkor mondtam el neki, hogy velem mi történt előző éjszaka.

Ezt mivel lehet magyarázni az ezotériát kizárva? Nekem semmivel sem sikerült.

Utána történtek még dolgok egy ideig a lakásban, de azokról nem írok, mert ha akarja az ember, azt meg tudja magyarázni racionálisan. MÉg ha kicsit sántít is.

2011. dec. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
hatodik: Én teljesen megértem amit leírtál, mert nekem is vannak mostanában ilyen megérzéseim... Amit úgy ahogy te mondtad nem lehet megmagyarázni... Csak egyszerűen érzed, és tudod hogy úgy van :)) Amit leírtál pl: egy olyan dolog amit elhiszek, mert nem tartom kizártnak hogy léteznek-e, viszont én nem bírnám elviselni ha zaklatna, köszönöm a válaszod :))
2011. dec. 4. 18:46
 13/22 anonim ***** válasza:

Nekem még nem történtek ilyen ijesztő dolgok a barlangomban! De jól mondod kisz embeer, één isz elijeszteném a szellemet ha cak a közelébe isz érne a drágaszágomnak!

Amúgy te szereted a szalonnát? Én igen...főleg az abit (abárolt szalonna)....hmmm Bár itt a barlangban ez ritka kinc....


Gollam (Szméagol)

2011. dec. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Hehe, gyűrűk úra :)) :D Szeretem a szallonát, de nem olyat amilyet te ;D...
2011. dec. 5. 21:51
 15/22 anonim ***** válasza:

Köszépfölde! Hmmm...erdei szalonka? Netán cászár?:)


Gollam

2011. dec. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Császár :)) :D De komolyan, azt szeretem :))
2011. dec. 6. 17:20
 17/22 anonim ***** válasza:

Aszt én isz szeretem kedveszkém!:))


Gollam

2011. dec. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Akkor már ketten szeretjük :DD
2011. dec. 7. 13:50
 19/22 anonim ***** válasza:

Hárman! Szmééagol isz szereti!:)


Gollam

2011. dec. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Hidd el, nem mernél rá kiabálni, csak most hiszed azt hogy olyan bátor lennél. Én is ezt mondtam mielőtt meg nem tapasztaltam a dolgot.
2011. dec. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!