Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Csak engem idegesít fel a...

Csak engem idegesít fel a gondolat, hogy egy 'szellem' itt szivasson?

Figyelt kérdés
Csak mert mikor olvasom, hogy kísért valakit a szellem, meg ilyet reccsent a szekrény, meg valaki tolja az ágyat meg hasonlók, akkor nekem egyből az jön le, ha itt mászkálna egy testelen lélek, én úgy elküldeném az anyja p*csájába (már bocsánat) hogy többet vissza se nézne... Engem szellem, démon :D, vámpír meg ilyen hasonló dolgok, sosem riogattak... Vannak körülöttem is fura dolgok, de valahogy én nem értem hogy egy léleknek miér lenne jó hogy valakit szekál, ijeszteget? Velem egyszer csinálná meg, úgy bekiabálnák neki hogy többet tuti a tájamra se nézne... Nem érdekelne a jó szándéka sem.. Lehet ezért nem érzékelem őket, mert ilyen idegesség kap el még a gondolattól is? Vagy csak mert az egész egy b*romság, és olyan hogy itt maradt lélek, más névem szellem nincs is? Néha viszont vannak történetek, amik valóségosnak tűnnek.. Szerintetek? 14L
2011. dec. 3. 23:17
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
De egy testtelen lélek fizikailag nem is bánthat, nem?
2011. dec. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Szerintem sem :) Nem is értem igazából :)) Csak sok olyat lehet hallani, hogy felírta a falra vérrel stb.. Sok ilyen kamut, na aztán honnan vesz vért? meg hol van az újja? Ennyiből fejbe vághatna kapával is, és a sok szellem legyilkolná az élőket, hülyeség :))
2011. dec. 10. 16:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!