Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Na szkeptikusok magyarázatot...

Na szkeptikusok magyarázatot várok?

Figyelt kérdés
ma délben leejtettem a vajaskenyeret ami a száraz oldalára esett, ezt követő pillanatban olyan érzésem támadt, mintha a hajamba mászna valami. Belenéztem a tükörbe és odanyúltam, erre a szőke hajamból egy tincs (amit éreztem) sötéten bebarnult! a kenyeres ügy még elment, elsikamoltam volna fölötte, de ezt a hajtincses ügyet már igazán nem tudom mire vélni! És ha még több hiányzik, elmesélem hogy ezután lenéztem a a lábkezdetemre ahol egy óriási lyuk kezdett el tátongani a zoknim lábujjujján, aminek addig nyoma sem volt, s mikor oda nyúltam hogy megném közelebbről még nagyobbra tátongott. Minál közelebb hajoltam hozzá, annál nagyobb lett! mostanramár a plafonon vagyok...
2012. febr. 11. 22:11
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
57%
Ez aztán félelmetes történet-.-"Bebizonyítottad mindenkinek, hogy szellemek léteznek gratulaxD
2012. febr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Lennél csak az én helyembe!!!!!
2012. febr. 11. 22:21
 3/29 Mirk ***** válasza:

Ezzel mit bizonyítasz?

Dokumentáltad az esetet?

2012. febr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
magyarázatotvárok hogy mi történhetett de ahogy látszik úgy senkise tusja a váalszt itt a nagy tudományotok okostojások!
2012. febr. 11. 22:26
 5/29 anonim ***** válasza:
82%
Huh, túl sokat szívtál.
2012. febr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

1.Vajaskenyérre nem tudok mit mondani, van ilyen. :)

2. Ha van tesód, akkor vicces kedvében volt, és amíg te az igazak álmát aludtad, befestett neked egy tincset.

3. Először is, szép magyar szóval azt lábfejnek hívják, nem pedig lábkezdetnek. Másodszor pedig történik ilyen néha: kilyukad egy zokni. Ennek két tipikus esete van: Az első, mikor a lábujjadnál lyukad ki (ez a gyakoribb), a másik pedig mikor a sarkodon. Ettől függetlenül előfordulhat más helyen is ilyen baleset.


Remélem tudtam segíteni. Ja és keresd meg a 'Humor' kategóriát. Na már nem azért, mert olyan vicces a kérdésed, hanem ne itt trollkodjál. (A másik alternatíva, hogy a pihe-puha ágyikót keresed meg. Sok sikert)

2012. febr. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyszerű...


A vajaskenyérnél a vaj likvidállapotának a tenziója a hirtelen légmozgás hatására megnőtt, és nyomást fejtett ki a kenyérre, és azt száraz aljával lefelé nyomta. Ez a jelenség, csak ilyenkor mínusz 10 fok alatti környezetben játszódik le a levegő relatív páratartalma miatt, és mindezidáig azért nem ismerték, mert ki a franc eszik vajaskenyeret télen.

Aztán: A hajadat te festetted be barnára pont a szőkesége miatt, mert nem akartad, hogy emiatt gúnyoljanak, csak mivel szőke vagy, elfelejtetted. A festék hatása pedig nem bírt a belső szőkeséggel, és eldiffundált a fenébe. Ennyi maradt.

Lábkezdet? Nincs is teljesen lábad? Hát akkor minek rá zokni? Nem csoda, hogy kilukadt, és egyre nő. Összezavarodott, hogy nem rendeltetésszerűen használdo , végtelen ciklusba került a programja, nyomogathatnád a ctrl+alt+delt, csak nincs rajta egy gomb sem, így megszívtad. Majd teljesen kilukad, és újraindíthatod.


De vigyázz, mert ezek szigorúan titkos adatok, morcosan nézet rám a bácsi, amikor megkérdeztem tőle. Hiszen szigorú.

2012. febr. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

- nincs tesóm és nincs vicces kedvében

senki nincs vicces kedvében

- igen de tudod drágacsilalg van olyan hogy szinonima

- te meg h***** vagy mert azt mondod van sarkom, nem vagyok utca kiscsillag SARKAM van

- ez nem zokni lukadás nem az egyszerű lukadás, hanem mondom egyre nagyobb mintha élne, vagys miota nem hajolgatok azóta nem él, de így nem tudom levenni

- ne nézzé már ***nek a kenyér súlyosabbilletve sűrűb térfogatu mint az a picike vaj. ami azt illeti szobahömérsékletű konyhában ettem volna azt a nyamvsdt kenyeret!!

-nem festettm a hajamat barnára, illetőleg a festék nem képes kölcsönhatásba kerülni az agyi formákkal mivel a kettö felépítése és mechanizmusai tejesen különbözök egymástol

a többit már végépp nem értem!

még mindig a plafonon vagyok mert máskép szétnyilik a zokni!

2012. febr. 11. 22:57
 9/29 anonim ***** válasza:
Akkor maradj is ott :D Úgy lesz a legjobb.
2012. febr. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
hát akkor ******** ********
2012. febr. 11. 23:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!