Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Na szkeptikusok magyarázatot...

Na szkeptikusok magyarázatot várok?

Figyelt kérdés
ma délben leejtettem a vajaskenyeret ami a száraz oldalára esett, ezt követő pillanatban olyan érzésem támadt, mintha a hajamba mászna valami. Belenéztem a tükörbe és odanyúltam, erre a szőke hajamból egy tincs (amit éreztem) sötéten bebarnult! a kenyeres ügy még elment, elsikamoltam volna fölötte, de ezt a hajtincses ügyet már igazán nem tudom mire vélni! És ha még több hiányzik, elmesélem hogy ezután lenéztem a a lábkezdetemre ahol egy óriási lyuk kezdett el tátongani a zoknim lábujjujján, aminek addig nyoma sem volt, s mikor oda nyúltam hogy megném közelebbről még nagyobbra tátongott. Minál közelebb hajoltam hozzá, annál nagyobb lett! mostanramár a plafonon vagyok...
2012. febr. 11. 22:11
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
én azt hittem ez a humor kategória
2012. febr. 12. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim válasza:

Hát igen, nekem is sokszor esett már a nem megkent oldalára, ez normális... :D

Nekem is volt már olyan érzésem, mintha vmi mászna a hajamban, ez normális, ahogy mozogsz, és mozognak a hajszálaid. :)

A tincset lehet, h rosszul láttad hirtelen, vagy nem tudom, volt már olyan, h én is láttam olyan dolgokat, amik nem voltak valósak, csak képzeltem. Ezt látászavarnak hívják, és valamilyen szinten normális. De lehet az is, amit az egyik válaszoló írt, vki poénból befestette a hajad. :)

És az is normális, h a zoknik kilyukadnak. :) No comment...

2012. febr. 12. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
teljesen meggyőztél kérdező, ott is hagyom az egyetemet mert a matematika biztosan áltudomány.
2012. febr. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, Rapunzel, de az alapján, hogy tudtál ide írni, már nem csak a hajadon lehet felmászni a toronyba, hanem a UPC-s optikai kábelen.
2012. febr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
orvos látott már?
2012. febr. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
87%
Az alapján ahogy írsz 14 éves vagy és cigány.. Magyar ember így nem beszél az tuti.
2012. febr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
na most látom csak haver te tényleg roma vagy és nem vajas volt a kenyered hanem nuttelás, kezeddel kenyted össze a hajad, és a zoknidra is jutott, azt hitted kilyukadt mert barna, barna........különben meg remélem kiszakad a plafon és kilebegsz a világűrbe
2012. febr. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 Speper9 ***** válasza:
dubstep
2012. febr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Esetleg ha más hangnemben írtad volna ki a kérdést, lehet, hogy normális választ kapnál.Ez nem természetfeletti dolog semmi nem történt.
2012. febr. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Látszik h szőke vagy
2012. febr. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!