Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tudtok kísértetsztorikat,...

Tudtok kísértetsztorikat, városi legendákat amik Budapest környékén "történtek"?

Figyelt kérdés

2012. márc. 20. 12:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
A legenda valami 4-es metrót emleget...
2012. márc. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
A misztikusan eltűnt bejövő adók amiket a Parlamentbe fizetnek az emberek.
2012. márc. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
hahaha...
2012. márc. 20. 14:28
 4/19 anonim válasza:
100%

Egyszer mikor mentünk metróval Budapesten,keresztapám mesélte,hogy ő hallott egy olyat,hogy a csávó fejét levágta a metró,mert beesett a sínek közé,és rá 1-2 héttel egy nő aki éppen munkába ment volna,utazott a metrón,és az ablak mellett állt,meglátott egy embert aki neki csapódott a metró oldalának,(és mindenki felfigyelt a csattanásra)és nem volt az emberen fej.Hogy most ezt azért mondta hogy összeszarjam magam,vagy azért mert tényleg igaz,azt nem tudom,de emlékszem,hogy hónapokig nem néztem ki az ablakon a metróból mikor mentünk keresztapámmal.



UI:És keresztapám nem az a fajta viccelődős ember.

2012. márc. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
48%
Megválasztották Orbán Viktort miniszterelnöknek, ez ám a legenda.
2012. márc. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

3. Köszönöm. Ilyesmikre gondoltam, mert az ország helyzete egyáltalán nem vicces, inkább szomorú, de úgy látszik a többség magasról lesz*rja ha így tud vele poénkodni.

Normális válaszokat kérnék!

2012. márc. 20. 22:52
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
50 km-re lakok Pesttől.Van a településünk határában egy hely amit Gábor kútnak neveznek.Állítólag egy Gábor nevezetű részeges idős ember lakott ott és egyszer belezuhant abba a kútba ami már nem létezik csak a helye van.Állítólag a szelleme még mai napig is ott kísért!
2012. márc. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
100%
Na a Gábor kútról már én is halottam.
2012. márc. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer kocsival, ködben utaztunk Bp. felé,este, egy erős részen. Egyszer az út mentén megláttunk egy fehéren világító, grimaszoló emberi arcot, test nélkül a susnyásban. Elmentünk mellette, mindenki beszart, de visszafordultunk hogy megnézzük még egyszer. Hátha csak egy ember volt az az út szélén. Amúgy sem bírtunk gyorsan menni a köd miatt, de visszafelé még lassabban mentünk.

Nem találtunk senkit.

2012. márc. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Az durva lehetett.

A kutas sztorit nem ismertem. :)

2012. márc. 25. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!