Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tényleg létezik a MÁTRANOVÁKI...

Tényleg létezik a MÁTRANOVÁKI FANYŰVŐ?

Figyelt kérdés
Elsősorban mátrában élő emberek véleményére vagyok kíváncsi. Látta már közületek valaki vagy hallottatok róla valamit? Ti mit gondoltok róla? Mi most vagyunk osztálykirándulni Mátrafüreden, és nagyon parázunk este kimenni az erdőbe:S 1 órája is különös hangokat hallottunk a szállásunk mögötti erdőből, és valami mozgott a bokorban, a tanár szerint vaddisznó, de mi van ha mégse? Ki szeretnénk menni holnap este az erdőbe de félünk:S

2012. ápr. 3. 21:50
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
77%
szerintem létezik de a szkeptikusok viszont nem tudják bizonyítani hogy nem X) a szőrős nyögdécselő izé meg egy vaddisznó lehetett.
2012. ápr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem rókát láttatok. Rám is a frászt hozta egyszer éjjel. Neszezés a bokorban. Odafordulok. Két fénylő szempár látszott csak. Aztán odavilágítottam, akkor derült ki hogy róka. Eliszkolt. Aztán kisvártatva nagy sivítás a bokorból... Elkapott egy madarat.


Amúgy aznap épp a nyűvihez készültem, mivel leszólt, hogy kész az új baseball ütőm. Kinyűtte nekem mindőssze két nap alatt, jó éles a foga. Asszondta leugrik pestre mert az egyik hídja kilazult, megy rendberakatni. Meg beugrik hozzátok is!

2012. ápr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
6%
Te egy eszement léány vagy ! Slenderman azaz a nyűvő emberevő és a gyerekeket előszeretettel fogyasztja.
2012. ápr. 8. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
28%
Létezik. Az unokabátyám osztálytársa volt a szakmunkásképzőben. Mondanom se kell, hogy asztalosként végzett a szentem.
2012. ápr. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
30%
Letezik egy fajta majom , foemlos. nem pedig holmi szmokingban jarkalo giliszta kezu pedomaci! Egy nagyon felenk allatrol van szo mely eredetileg a tatraban (szlovakia,Lengyelorszag)elt de elohely pusztulasa miatt lejottt hozzank delre a vonyitasokkal feltehetoleg a parjat keresi , es szorzete vilagos barna , inkabb szoke talan ősz. Ne felj tole de jo lenne egy foto rola
2012. ápr. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 Egy igazi troll ***** válasza:
6%
túlélted?
2012. ápr. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 Shai-Hulud ***** válasza:
72%

"fanyűűű vőőő ne"

neee, fanyűűűű neeee, hagyd... abbaaa...

haagyd... neee, hagydd...

neee hagyddd abba.....

neeee hagyd abba....

NE HAGYD ABBA!!!

2012. jún. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 Neonhal ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem létezik. De azért nem kell kigúnyolni azt, aki érdeklődik a rejtély iránt. Mo-n aligha tud elrejtőzni, fura, hogy film v fotó nem készült róla,nem lőtték meg, sőt, tetemet nem találtak, nem ölt meg "ő" sem senkit. Ami elgondolkodtató, hogy az állítólagos szemtanuk mind ugyanúgy írják le! 2 m magas, fél a fénytől, fáramászik, két lábon is képes járni, de négykézláb gyarsabb, keze feltünően hosszú.
2012. jún. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
93%
''szőrős nyögdécselő izé'' Lehet hogy éppen kakilni láttátok a szőrős tanárbácsitokat.
2013. febr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
90%
Én is 15 vagyok, és a korosztályom ehhez a kérdéshez hasonló megnyilvánulásai miatt kezdem szégyellni...
2013. jún. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!