Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Most vérfarkas vagyok vagy mi?

Most vérfarkas vagyok vagy mi?

Figyelt kérdés

párnapja sokkal jobb lett a látásom, hallásom szaglásom. Ahogy mentem mamámhoz (5 km-re lakik tőlünk) amikor már majdnem odaértem hallottam a távolból a kutyám ugatását!

nem vicc, kérlek rendes válaszokat!



2012. júl. 31. 19:12
1 2 3 4 5
 21/49 Vazulnéne ***** válasza:
100%
háá ne csináljátok máár! Szeretnék én még a napon csillogni, hát mit kell minket terrorizálni? Csúnya, rossz kutyák! Ti kis korcsok! Nem kéne a csillogófasz* vámpírokat terrorizálni, hát mit vétettünk? ti kis szarzabálók!
2012. aug. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim válasza:

Ha léteznének is vérfarkasok, elég valószínűtlen lenne hogy egy nap te gondolsz egyet és az vagy :D

Ez úgy hülyeség ahogy van :)

Nem kell bebeszélni magadnak ilyen ostobaságokat.

Mellesleg nem tudhatod biztosra hogy a te kutyád ugatott.

2012. aug. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 Shanokk ***** válasza:
93%

Elviccelitek ezt a dolgot, de sajnos léteznek vérlények... Nem mindig a Telihold a kiváltó ok. Nálam például a pálinka. Ha sokat iszok belőle vércsigává változok.

Fekszem a földön, kúszok-mászok és nyáladzom.

2012. aug. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
100%
Nézd,attól,hogy még hallottál egy kutya ugatást még nem vagy vérfarkas,én pár hónapja úgy viselkedtem mint egy kutya,de komolyan viccen kivül,de mégsem az jutott az eszembe,hogy vérfarkas vagyok,hanem az,hogy elkell mennem pszichológushoz,neked is ezt ajánlom....:)
2012. aug. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
100%
Ha szőrösödni is kezdesz, akkor bizonyára hormonzavaros vagy.
2012. aug. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
100%
Könyörgöm.. Én is felismerem a kutyám ugatását, mert elég jellegzetes, és mivel egy hatalmas németjuhász, így könnyedén elhallatszik kilométerekre, főleg ha csendesebb a környék. De ettől még én sem lettem vérfarkas. xD
2012. aug. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
100%
szerintem vérmacska lettél!
2012. aug. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
100%
Inkább vérdisznó!!!!
2012. aug. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 chrishu ***** válasza:
100%
Jobb a hallásod és a szaglásod... Nincs véltlenül az ujjadon az Egy Gyűrű?
2012. aug. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűen retardált lettél.
2012. aug. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!