Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Most vérfarkas vagyok vagy mi?

Most vérfarkas vagyok vagy mi?

Figyelt kérdés

párnapja sokkal jobb lett a látásom, hallásom szaglásom. Ahogy mentem mamámhoz (5 km-re lakik tőlünk) amikor már majdnem odaértem hallottam a távolból a kutyám ugatását!

nem vicc, kérlek rendes válaszokat!



2012. júl. 31. 19:12
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez hatalmas az utolso kommentelő haláli:DDD

Nem te vagy az a Stan Lee-ből az aki a farkasokkal él he? Discovery-n ment :D

2012. aug. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
0%
Velem is ugyanilyen dolgok történtek! de pluszban teliholdkor húsra éhezem,és akár félóráig is tudok bambulni a holdra és ilyenkor általában fura rémálmaim vannak,állati jól tudok ugatni és morogni,nagyon nagy a hajkoronám,a kicsi kutyák félnek tőlem,úgy érzem értem a kutyák ugatását és ugatva kommunikáni is tudok velük mert ha gatok ők visszaugatnak...stb. tényleg nem kell hallgatni azokra,akik a földhöz vannak tapadva,és akkor sem hisznek el semmit ha a saját szemükkel látják! (bár azt én sem értem honnan tudtad hogy a te kutyád ugatása volt-e?)
2012. aug. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
Titeket honnan szalajsztottak sajnálom anyádat meg apádat hogy ilyen kölköt neveltek Úúúúr isten :(
2012. aug. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
Mivan titeket ki engedtek a diliházból szabadságra?Vagy szimplán megszöktetek?
2012. aug. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:

basszus! hát ti aztán nagyon földhöz ragadtak vagytok! :/

attól még hogy nem láttál saját szemeddel vérfarkast attól még létezhet! Vagy lehet hogy csak azért tagadjátok az efféle lények létezését mert féltek!

a kérdezőnek:

az oké hogy jobb lett a hallásod meg a szaglásod,de ez még nem jelenti azt,hogy farkas lettél.Majd akkor szólj ha több lett a szőröd,és tudsz ugatni.Esetleg késztetést érzel a húsevés iránt. :)

és a látásod nem ezzel függ össze.a farkasembereknek nincs jó látásuk.És én is azt kérdezem: HONNAN TUDOD HOGY A TE KUTYÁD VOLT????

2012. aug. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 Ricsi97 válasza:
Ez a nap legjobb kérdése mert még az öcsém aki 6 éves az is tudja hogy ilyenek nincsnek! ne már......... ennyire tompa nem lehetsz
2012. szept. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 Ricsi97 válasza:
tudjátok mit....én meg vérfarkas vadász vagyok!!! XD
2012. szept. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim válasza:

1.vérfarkasok nincsenek

2. ha az lennél a kutyád ár megtámadott volna mert új a lelked új a szagod és elviekben egy kutya vagy ugy hogy féltené a területét

2012. okt. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim válasza:
igen szerintem vérfarkas vagy, sőt hibrid!
2012. dec. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
én meg hallom ahogy a tanár beszél az órán azta vérfarkas vagyok
2013. jún. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!