Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vajon tényleg élnek még...

Mellár Laci kérdése:

Vajon tényleg élnek még farkasemberek, illetve vérfarkasok?

Figyelt kérdés
Nézzétek.Én már töbször utána jártam ennek a dolognak, és kutatom, de sok mindenre nem jutottam.Arra viszont rábukkantam, hogy ezek a természet feleti lények igenis léteztek.Felfedezni a 17. és a 18. században kezdték.Azután érdekes módon eltüntek.Arra utalnak a tudósok, hogy ezek a fajok sajnos kihalhattak.Ugyanis semmit nem találtak, ami bizonyíthatta volna, ezeknek az állatok létezését a mai világban.A ti véleményetekre, is kíváncsi vagyok és ,hogy ti mit találtatok.A válaszokat előre is köszi.

#farkasember #és vérfarkasok valóban léteznek most is #mint régen?
2012. aug. 28. 20:36
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
Férre értesz, nem ezt mondtam.Najó, megkérnélek titeket, hülye válaszokat, és aki nem hisz ebben az ne írjon ide, mert inkáb hisz a ufokba, akik mellesleg esélyünk sincs megismerni, mert fényévre lehetnek tőlünk.Ez nem ojan téma.
2012. aug. 29. 11:58
 22/41 anonim ***** válasza:
ÉN hiszek bennük..Egykoron biztos éltek de a középkorban levadászták aztán eltüntek!
2012. aug. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
Én is erre tippelek, a kérdés leírásban én is mondtam.Olvassátok el a 1790 től történő álítólagos vérfarkasmészárlásokat, a mészárlás 2001 tartott, réggi cikkek is vannak róla az újságban.(a régebbiekben)
2012. aug. 29. 12:41
 24/41 anonim válasza:

Ha a blogokról szedett infót te bizonyítéknak veszed

kérlek ne nézz televíziót, ne használd az internetet vagy könyvtárat, stb. mert még a végén te leszel a következő Breivik.

2012. aug. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim válasza:
Én hallottam olyat hogy ha vörös hold van (nemsokára lesz) olyan kor a vérfarkas harapás nem halálos hanem átváltoztat ha jutsz bármire is hogy az országban vannak e akkor szólhatnál köszi :D
2012. aug. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

Úristen, ti a blogokból merítetek információt? Látszik, hogy 14 vagy, én kb: 5 évesen meg akartam csípetni magam egy pókkal, hogy én legyek a pókember...ez is ilyen. Vaagy 10 éves koromban megharapott a kutyám és azt hittem, hogy átalakulok kutyaemberré (nem kamuzok). A te eseted is ilyen. Majd kinövöd. Az ufókról pedig annyit, hogy lehet vannak, lehet nem. Sőt az is lehet, hogy ugyan olyan emberek mint mi, egy hasonló bolygórol. Nincsenek vérfarkasok, valszeg ez onnan eredhet, hogy a harcosok a megölt farkas bőrét a hátukra tették, hogy átszáljon a jószág lelke a harcosba. Ha meg látnátok az én fogaimat, uh, vámpírnak néznétek xD. Hegyes szemfog, és az oldalsó olyan mint a "farkasoknak" tarajos zápfog. Az meg, hogy szőrös valaki, az egy hormonos betegség, volt a NatGeo-n pont egy ilyen fiút mutattak be, és az egész családja ilyen mivel ez örökletes. Szal, ilyen jószágok nincsenek, ne egyél embert a kitalált hülyeségek miatt.

14/F

2012. aug. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

Utolsónak

Nekem is hegyesek a fogaim XD.Egy fél éve ki esett szemfogam,már most úgy nézki mint a farkas fog XD.Meg nagyon szõrös kezem lábam(szerencsére szõke szõr,így nem látszik annyira).Akkor most féljetek!!!

2012. szept. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

Két éve kutatom fáradságot,izzadságot,verítéket nem kímélve.A gép elött ülve!

Így kutatod te valószínüleg -.-"

MERT PÉLDÁUL HA KI MENNÉL AKKOR NAGYON NAGYON SOK ENNÉL SZÁZSZOR ÉRDEKESEBB DOLGOT TALÁLNÁL!!!!

Öcsém manapság minden h#lyegyerek aki egésznap a gép elött ülve,ezeket a mese oldalakat(mint amiket be linkeltél) bújja,és ezt fenn hangon mondja hogy ez kutatás!Mert itt úgy beszélsz errõl mint egy tudós,de valójában ha az ablakod elött ugrálna egy férfarkas meg egy farkasember részegen,miközben egy vámpír-tündér banda rock zenét játszik,akkor még csak az ablakik se mennél ki mondván ,,mennék,de olyan messze van!",nem hogy le kamerázd be küldenéd az újságnak,majd amíg ezt a levelet meg kapják le jegyzeteled amíg frissek az emlékek,áhh nem a hejette meg várod amíg oda megy mögéd eggy majd elveszi a kamerát,le filmezi magát majd oda adja neked,köszön és ki megy.Ekkora m#rha hogy lehet valaki,csoda hogy tudsz írni.

2012. szept. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
Ja melleseg Dr.H@lyegyerek,az elsõ linkednél A FÕ OLDALRA KI VAN ÍRVA HOGY AZ EGÉSZ MESE!!!BALF@SZ!!Ekkora állat hogy lehet valaki,miért nem tanulmányozol mást,pl:csukák,én is azt tanulmányozom,DE KINN A SZABADBA!!Meg le szoktam írni egy füzetbe hogy milyen új dolgot láttam,tudtam meg róluk.Ennyi ez legalább értelmesDE NEM A GÉP ELÖTT KOCKULVA CSINÁLOM,MINT TE!!
2012. szept. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
Ott a pont! 45%-os!
2012. szept. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!