Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vajon tényleg élnek még...

Mellár Laci kérdése:

Vajon tényleg élnek még farkasemberek, illetve vérfarkasok?

Figyelt kérdés
Nézzétek.Én már töbször utána jártam ennek a dolognak, és kutatom, de sok mindenre nem jutottam.Arra viszont rábukkantam, hogy ezek a természet feleti lények igenis léteztek.Felfedezni a 17. és a 18. században kezdték.Azután érdekes módon eltüntek.Arra utalnak a tudósok, hogy ezek a fajok sajnos kihalhattak.Ugyanis semmit nem találtak, ami bizonyíthatta volna, ezeknek az állatok létezését a mai világban.A ti véleményetekre, is kíváncsi vagyok és ,hogy ti mit találtatok.A válaszokat előre is köszi.

#farkasember #és vérfarkasok valóban léteznek most is #mint régen?
2012. aug. 28. 20:36
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

plcsubi

A pont az összes normális emberé XD

Ugye?Ennyi erõvel ezt is mondhatná: ,,2.éve itt ülök a fotelben és mesét olvasok.De van bizonyítékom!Nyissátok meg az egyszervolt.hu-t,ott le van írva!!Ja és egy õrült tudós vagyok,na jó tudós nem,de õrült igen!".Ennyi erõvel ezt is mondhatná.Sõt ha ezt mondja akkor igazat is mond!

2012. szept. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 nagykoma válasza:

Mellár László.

A blogokban valóban találhatók a vérfarkas létezéséről információk,de azok úgymond nincsenek bizonyítva,hogy úgy is voltak.Ennek ellenére,ismerjük azt a mondást "hogy amit az ember nem lát a saját szemével,az nem létezik".Ez is valamelyest hit kérdése.Sok érdekes videót néztem,aminek 80 %-a gyönyörű becsapás,a többit nem tudtam hova tenni.Az űrlények léte,sokkal valószínűbb,ezt el hiheted:).Egy vérfarkas életét,egy vadállat életét épp eszű ember nem próbálná ki,mert valószínű nem olyan mint a filmekben.Ha létezik is,akkor valószínű soha nem lesz bizonyított tény.Mert ha valaki látna ilyet,nem biztos,hogy másnap elmesélné az emberiségnek....:D.Amit az ember nem lát,nem feltétlenül azt eredményezi,hogy nem is létezik,de míg nincs bizonyítva,addig maradnak a kételyek.

2013. jún. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Még nem olvastam végig de az elsőnek írom hogy azért mert a kormányok elakarják titkolni mint sok dolgot. Nagyon sok dolog van amiről még te nem tudsz pl a népírtás
2014. jan. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Még mindig nem olvastam végig de azt amit az első oldalon linkeltél azok fiatal falkátlan vérfarkasok voltam vagy elmebeteg emberek. Itt az igazság: [link] és még ez a fantasy földje oldal. itt lent bal oldalt van a vérfarkasokról dolgok. Ez egy olyan oldal ami a fantáziáról szól, de ezeket hidd el nem a szerkesztő írta hanem valaki más jegyzetelte : [link]
2014. jan. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
na a második linkednél kedves kérdező amikor oda értem hogy emberhússal csillapították éhségüket már most befejeztem. EZEK RÉGI MONDÁK ILYENKOR MÉG EZEKET NEM TUDTÁK AZ EMBEREK A VÉRFARKASOK NEM VADÁLLATOK
2014. jan. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Már megint olvastam valami hülyeséget tőled a földön kívüliekről hogy az mese. Azt mondtad hogy az igazságot kutatod. NOs olvasd el eszt ez bizony igazság ha keresztény vagy a hitedet megrengeti én is az voltam de már tudom az igazat: [link]
2014. jan. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
ja és de jutottak az usai kormány higgy nekem többet tud. Ezt nézd meg: [link] és ezt de ezt először: http://www.youtube.com/watch?v=r_9L_NXYyVA ennek több része is van azokat is nézd meg
2014. jan. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Amúgy de igenis meg tudjuk ismerni az ufókat és azt is tudom hogy vérfarkasokkal hogy tudod felvenni a kapcsolatot. (most ahogy olvasom a válaszokat úgy válaszolok én is)
2014. jan. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Csak harapással lehetsz vérfarkas amit nem osztogatnak csakúgy. Ha érdekel akkor írj rám privátban.
2014. jan. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:

Ez egy jó kérdés, persze a válaszok teljesen mások lesznek. Mert mindenkinek más a véleménye, van aki akar benne hinni de nem tud. A legendák is indulnak valahonnan!

Én úgy vagyok voltam vele hogy LÉTEZTEK de már NEM léteznek. De 10 éve lehetett, még csak 15 éves voltam, amikor Romániában..erdélyben nyaraltunk! Ki mentem az erdőbe sétálni két kutyával, egy cane corsoval meg egy németjuhászal, mint azt tudni lehet ezek nagyon jó örző védő kutyák, és mindent megtennének értem. vagyis a gazdájukért. Hát amikor mentünk, már elég messze voltunk a házól és este is volt, mikor mentünk a házhoz, Akkor a németjuház elfutott, utánna mentünk de sehol sem találtuk, haza kellett mennem. Az ablakon kifelé bámultam hogy hol lehet.!(?) Szerencsére a cane corso még ott volt velem, anyu meg apu már aludt. Sajnos ami még jobban megrémített az hogy telihold volt. Másnap reggel kimentem a szüleimmel az erdőbe megkeresni, de sehol semmit sem találtunk... a cane corso vett észre vér foltokat. Hát gondolhatjátok hogy már sirtam is, elindultunk követni a foltokat, és nem találtuk meg, csak egy nagy vérfoltot, és szörcsomókat, tudtam hogy ö az mindenhonnan megismerném a bundáját. Az orvos is megállapította, hogy az egy kutya volt, és hogy az én kutyám volt, de ezt már tudtam is. De azt mondták biztos egy nagyobb állatt volt, de elég furcsa mancs nyomokat láttam arra, és egy cane corso NEM FÉLŐS FAJTA de de megilyedt, valamitől, már amikor mentünk félt,...



azoknak üzenem akik nem hiszik el NEM ÉRDE

vérfarkas.

2014. márc. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!