Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetséges ez? Pont úgy nézek...

Lehetséges ez? Pont úgy nézek ki mint ő. És akkor születtem amikor meghalt.

Figyelt kérdés
Rengetegen mondták már nekem hogy pont úgy nézek ki mint a dédnagymamás amikor velem egykorú volt.Nem hittem el ezért a mamám mutatott egy képet róla amikor velem egykorú volt.Sokkolt,hogy mennyire hasonlítok rá,vagyi egy az egyben úgy nézek ki mint a dédnagymamám.És az a különleges hogy amikor születtem ő pár napra rá halt meg.Lehet ezek közt valami összefüggés?

#halott #egyforma.
2012. szept. 21. 14:06
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Ha azután halt meg, miután születtél, ne is álmodj róla, hogy a reinkarnációja vagy.

Rá ütöttél legjobban a családból, az ő vonásait örökölted.Sokszor előfordul ilyesmi.Nem mindenki az anyjára/apjára hasonlít, távolabbi rokonra is lehet.

2012. szept. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Miért akarsz belemagyarázni természetfeletti dolgokat? Én is kísértetiesen hasonlítok anyára, anya a mamámra, a mamám a dédmamámra. És minden bizonnyal a gének miatt a lányom hasonlítani fog rám...
2012. szept. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
79%

"Nem 12 vagyok de mind1"


A szellemi szintedről van szó. Aszerint valahol 6 és 12 között vagy. Amúgy ebben mi volt a poén? Hogy mindenki hülyének néz a kérdésedért, közben pedig tényleg?

2012. szept. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Én is nagyon hasonlítok szegény, megboldogult nagyimra, és nekem is ugyanott van anyajegy az arcomon, ahol neki volt.
2012. szept. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Antimod ***** válasza:
100%

1) Anyajegy lehet örökletes, lehet "megmagyarázhatatlan" eredetű.


2) Nekem is sokszor mondják, hogy éppen úgy nézek ki, olyan mozdulatokat teszek, mint egykor nagypapám. Csakhogy párhuzamos éltünk (sajnos csak) 6 évig.


A reinkarnáció - ha már kérdezel róla, egy kicsit nézz is utána - során kevés fizikai tulajdonságot vihetsz tovább. Stevenson kimutatta sebhelyek nyomait hegek és anyajegyek formájában, de a külsőt a szülők génjei alapján kapod, mert a fizikai test más, mint a lélek.

2012. szept. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
A genetika műve az egész, ennyi. Nekem, ha simára fésülöm, a hajam elöl pont úgy nő, mint a dédmamámnak.
2012. szept. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Valóban érdekes a kérdésed. Mert vannak különböző fokú hasonlóságok, egybeesések. Viszont ha pár nappal később halt meg, mintahogy te születtél, talán mégsem az ő lelke vagy. De nem állítom teljesen biztosra. Biztosra sosem tudhatod meg. Vannak erőszakos lelkek. És amikor valaki meghal, a lelke még itt a Földdel hasonló rezgésszinten kóborol, nem akar elmenni messzire. És esetleg helyet cserélt valakivel.Persze nem állíthatom, hogy a te esetedben így volt, de olvastam már ilyet egy tibeti láma életrajzában. Akárhogy is van, az vagy, aki vagy, tiszteld a nagymamád emlékét, de éld a saját életedet. Azért jó, hogy megkérdezted, érdekes volt elgondolkodni rajta, és válaszolni.
2012. szept. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Mielőtt válaszoltok olvassátok már el az előző válaszokat... Így rájöttetek volna, hogy kamu.
2012. szept. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
és b*unko is.
2012. szept. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Úr Isten,elolvastam a komentjeiteket,és szerintem i nem vayok normálisak ilyeneket komolyan venni!Nem és írtam a választ,és nem vagyok 12 éves,akik a kérdést és a válaszoka írtták azok az unokattestvéreim akiknek kölcsön szoktam adni a felhasználómat,viszont ti itt happogtok,hogy ez nem vicces,bunkó vagy...ti vagytok bunkók,hogy egy idegent lebunkóztok,ebből arra következtetek,hogy vagy valami tinik írogattak,vagy valami nyugdíjasok,akiknek a szellemi szintjűk megfelel egy tizenévessével,vagy csak simán ezo b**ik vagytok. -.-
2012. szept. 29. 15:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!