Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Idéztetek már szellemet? Ha...

Idéztetek már szellemet? Ha igen, megjelent?

Figyelt kérdés
2009. aug. 2. 23:15
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
93%
olyan világban élünk ahol magunk dönthetünk arról h mit teszünk...ha valakinek szórakozást jelent akkor hadd csinálja...
2009. aug. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Salx Narval ***** válasza:
87%
Én találkoztam már olyan emberekkel, akik annyira beleélték magukat a szellemidézésbe, hogy simán el tudom képzelni a rosszullétet.Tele a gatya, kicsit gyengébb szív, megijesztik, rosszul lesz, nincs ebben semmi különös.
2009. aug. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
13%
én úgy tudom elképzelni a rosszullétet hogy túladagolják magukat...:D
2009. aug. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
67%
Én idéztem már, és nagyon ijesztő wolt, mert az asztal, amit körbeültünk megmozdult.:/deháát én csak 7 éves woltaam.xD
2010. máj. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
én még sosem idéztem még..de régen a házunkban mindig azt éreztem,hogy valami cirógatja nagyon óvatosan a fejem búbját épphogy lehetett érezni..az is lehetett szellem?nem idéztem akkor mér jött ki lehetett mért csinálta?:S ez mostanába nincs de régen miután megsimítottam utána folytatta és már idegesített mer már viszeketett a fejem vagy hogy is mondjam fura volt:S:S
2010. aug. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!