Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az indigógyerekek kinőhetik...

Az indigógyerekek kinőhetik az indigóságot?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ez roppant viccesen hangzik, de én vagyok az egyik válaszoló a sok közül, akik nem hisznek sem ebben az indigós dologban, sem reptoidokban, sem 404-ben sem semmiben.. Szóval a szkeptikusok táborát erősítem. Ellenben édesanyámmal, akit ennek ellenére is imádok. Más az életfelfogásunk, de emiatt sosem néztem le, mint, ahogy mást sem. Nem rég épp egy ilyen jellegű eszmecserét folytattunk, mikor közölte velem, hogy én meg indigó gyerek voltam. Ezzel a megjegyzéssel annyira lesokkolt, hogy egyszerűen nem tudtam mit mondani.. Előkeresett egy cikket, amit az indigógyerekekről írtak és tény, hogy szinte egytől egyig igazak voltak rám a jellemzői, de én így visszagondolva is inkább egy őrült elvarázsolt kislánynak tartom a gyerek magam, mint sem valami emelkedett szellemnek.. Azt persze ő sem tudta megmondani, hogy ezt ki lehet nőni? Vagy szerinte én még mindig valami indigó vagyok.. Ez most nagyon viccesen hangzik, de egyszerűen nem tudtam neki erre a mondatára mit reagálni és itt le is ragadtunk.. Nem akarok senkit megbántani, de, aki hisz ebben az egészben és a gyermekét annak tartja, azzal mi lesz, ha megnő.. Kicsit a lelkem mélyén elkeseredtem, hogy esetleg csalódást okoztam anyukámnak azzal, hogy kinőttem vagy nem lettem világmegváltó vagy akármicsoda.. Gyakorlatias szakmám van, jó jól csinálom, de igazából semmi nagyobb eredményt nem tudok felmutatni az életben.. Ennyiről szólna az indigóság? Egy érdekes gyerek, aki végül ugyanolyan lesz, mint a többiek..
2012. nov. 15. 22:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
CSak benőhetik?
2012. nov. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%

inkább fényképet raktál volna a sok betű helyett

:D

2012. nov. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Á, a fénykép nem menő.. Nem világít zölden a szemem, sőt még vámpírfogaim sincsenek.. Azt hiszem mégsem vagyok földönkívüli..:( Ráadásul mivel csak ti válaszoltok az sem derül ki, hogy voltam-e valaha..:D
2012. nov. 15. 23:06
 4/14 anonim ***** válasza:
Voltál és még leszel is.
2012. nov. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha nem hiszel ebben a hülyeségben, akkor miért zavar ez téged, meg miért sokkolt, hogy anyukád szerint indigógyerek voltál? Szerintem pont hogy nyilvánvaló, hogy ha anyukád ezoterikus beállítottságú (nőknél ez sokkal gyakoribb egyébként), akkor anyai szeretetből azt gondolja, hogy te is különleges voltál? Minden anya úgy gondolja, hogy az ő gyereke különleges.


Vagy attól félsz, hogy csalódást okoztál neki? Egy picit lehet, de szerintem az évek során szép lassan rájött, hogy vad álmai, és a realitás között van különbség, és változatlanul szeret téged, és büszke rád.


Viszont hamarosan egyszerű eszközökkel, de lehet hogy mégis alkalmad lesz valami rendkívülit csinálni. A világ átalakulóban van, az emberek kezdik felismerni hogy a rendszer hibás, és nem szabad megbízni a politikusokban, bankárokban. Rossz alapokra építettük a társadalmat, és a rossz emberekre bíztuk rá magunkat. Annyit kell majd tenned, hogy ezek közé az emberek közé állsz.

2012. nov. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ebben nem lesz hiba.. Sosem bíztam a politikusokban.
2012. nov. 16. 00:44
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

Amit az indigógyerekekről írnak, azt a gyerekek nagy részébe bele lehet látni, mert a gyerekek egyszerűen gyakran produkálnak bizonyos viselkedésformákat, jellemvonásokat. Nincs ebben semmi különös. Anyukád bevette ezt az indigógyerekes mesét, és beléd látta.


Nézd el neki, és örülj, hogy te tisztábban látod ezt a dolgot.

2012. nov. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

ha annyi indigó gyerek lenne amennyire mondják már meg lennénk mentve.


El lehet hanyagolni a tehetséget. Ha magot rossz földbe vetik nem sarjad belőle virág.

2012. nov. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
az indigó az nem egy szín??sárgaságról már hallottam,de ez érdekes...:/
2012. nov. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 mustafa33 ***** válasza:
Az indigó már kiment a divatból, ma már a lézer copy megy.
2012. nov. 19. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!