Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek mi lesz az újabb...

Szerintetek mi lesz az újabb nagyobb őrület itt az Ezotéria témakörben?

Figyelt kérdés
Volt 404, reptoidok, 2012.12.21, agykontroll most mi fog jönni?
2012. dec. 29. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Az agykontroll az mióta őrület? Mellesleg a loú, veccő párost kihagytad.


A kérdésre válaszolva pedig: Szerintem a sok fantáziadús troll, és ezo-hívő gondolatmenetét illetően képtelenség megjósolni. :D Én inkább egy új földönkívüli fajra tippelnék, de lehet, hogy valami teljesen új fog minket hideg zuhanyként érni, amire a büdös életben nem számítottunk volna.

2012. dec. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az agykontroll kezdődött a legrégebben. Igazad van a loút kihagytam :D
2012. dec. 29. 17:17
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Indítsunk petíciót egy új lipótmezőért!
2012. dec. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Vannak még az ősmagyarok, a Szent Korona országa, Csaba királyfi a Csillagösvényről, a sumér-magyar rokonság, az a csillag ahol az ősmagyar ősök laknak, a Sánta Kata, meg még pár sámánista, elnézést, táltosista téveszme.

Van még potenciál az unatkozó emberekben nyugodj meg. :D

A betlehemes szekértengely, a tábortűz a víz alatt, illetve Lenin mauzóleumának fellinóleumozása még hátra van, a badacsonyi görényember meg még a fasorba sincs.

2012. dec. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyerekek! Erről a világvégéről lemaradtam. Mikor lesz a következő?
2012. dec. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!