Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha pont úgy nézek ki, mint...

Ha pont úgy nézek ki, mint Elena Gilbert és Katherine Petrova a Vámpírnaplókból, akkor én is egy Petrova hasonmás vagyok?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 23. 14:51
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
Az nem tűnt fel, ezt még úgy kaptam.
2013. ápr. 23. 21:07
 12/42 anonim ***** válasza:
KAMUKÉP! :)
2013. ápr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
Tölts fel egy olyan képet, amin a kezedbe van egy lap ráírva hogy Gyakorikérdésekre :D Akkor majd elhisszük :D
2013. ápr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
Nem lehetne a kérdésre is válaszolni? Tök jó, hogy most az lett a téma, hogy képeket töltögessek magamról.
2013. ápr. 23. 21:26
 15/42 A kérdező kommentje:

[link]


De itt van még egy kép, nehogy azt higgyétek kamu.

2013. ápr. 23. 21:34
 16/42 anonim ***** válasza:
Nos ha ez tényleg te vagy, akkor hasonlítasz Ninára, de azért ideje lenne felébredni, a vámpírnaplókban szereplő karakterek nem léteznek.. tehát nem lehetsz Petrova hasonmás. Csak Dobrev hasonmás. HA ez tényleg te vagy..:)
2013. ápr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
Itt olvastam, hogy létezik olyan természetfeletti dolog, hogy valaki valakinek a hasonmása, és a barátaim mondták, hogy ez nem lehet véletlen.
2013. ápr. 23. 21:41
 18/42 A kérdező kommentje:
2013. ápr. 23. 21:52
 19/42 anonim ***** válasza:
73%

Hú te nagyon szép vagy Kérdező! Már nem csak azért, mert a Ninára hasonlítasz. Lehet a te őseid is bolgárok?


A Doppelganger-ségről: A jelenségről tudok, ugyanarról, amit belinkeltél egy másik kérdésről. DE a valódi Doppelganger az nem az, ami a Vámpírnaplókban van. Olyanról még soha az életben senki nem hallott, nem tapasztalta (így tudom legalábbis...és meglehetősen olvasott vagyok a paranormális témákban), az szerintem 90% kitaláció (a vámpírok már nem annyira fiktívek).


A valódi Doppelganger nem azt jelenti, hogy egy élő személynek a nem-születési ikertestvére vagy. Akkor sem, ha valami látomás szerint az ősöd pont így nézett ki, és ráadásul vámpír is lett belőle (csak mert volt ilyen csajjal dolgom...ő is ezt a Doppelgangerséget kérdezgette).


A valódi Doppelganger más néven az élő kísértete. Ez az a jelenség, amikor tegyük fel ülsz a gép előtt és ezeket a sorokat olvasod, aztán egy barátod felhív, hogy az előbb úgy elmentél mellette az utcán, mintha nem is ismernétek egymást, és magyarázd meg mi bajod van. Na ilyenkor van az, hogy a Doppelgangered, a kísértet-hasonmásod járkált helyetted, de sokkal érzéketlenebb, idegenebb, mint a valódi személy...vagy csupán nem képes reagálni a valódi világra, ahogy néhány kísértet csinálja, hogy csak lebeg ide-oda, és tudomást sem vesz senkiről és semmiről.

2013. ápr. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim válasza:
100%

Nem Lehetsz Petrova hasonmás, mivel ez csak egy kitalált sztori, egy mese, egy nem létező dolog, ergo se Elena se Kat nem létezik.

De amúgy mégis hol élsz te???? Melyik bolygón??? Ekkora marhaságot kérdezni! Max. Nina Dobrevre hasonlíthatsz, de hogy hasonmás...!!! Ó Istenem, hová tart ez a világ!?!?!?!

2013. ápr. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!