Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha pont úgy nézek ki, mint...

Ha pont úgy nézek ki, mint Elena Gilbert és Katherine Petrova a Vámpírnaplókból, akkor én is egy Petrova hasonmás vagyok?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 23. 14:51
1 2 3 4 5
 31/42 walk w1th mee ***** válasza:
azt a krva,az első képen tényleg úgynézel ki :OOOOOO
2013. ápr. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim válasza:
Szia.Képzeld felmentem már gyorsan a twitterre és Nina ezt a képet már egyszer feltöltötte.Milyen véletlen :) pont Nina is ezt a képet töltötte fel magáról.Figyelj megértem te is szeretnél olyan lenni mint elena. Én is nagyon szeretnék olyanná válni.de ez lehetetlen.Maximum ugy tudsz viselkedni mint Elena.De ne szomorodj el!Viselkedj ugy mint elena ;) nem kell ahoz ugy kinézni ;)
2013. jún. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim válasza:
ráadásul még a facés képek között is fent van az összes kép a googlén a twitteren ezek a képek mind onann vannak.
2013. jún. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim válasza:
Ugyanmár. Mindkettő képen Nina Dobrev van. Beléd meg mi a franc ütött? Mert biztos, hogy el kell menned orvoshoz. :D
2013. júl. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 lenor válasza:
Ez Vicc! Nem vállalod fel magad! Önbizalom hiányod van? És ígymi értelmea kérdésednek? Rám már valóban mondták hogy hasonlítok rá mégsem hiszem magam hasonmásnak !! Mert olyan nem létezik XD
2014. jan. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim válasza:
Elmebeteg ő nina a fényképen XD szórakozz máshol
2014. febr. 27. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim válasza:
Nem hasonlítotok.
2014. márc. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 Linda Wandana Dana válasza:
Kedves kerdezo az hogy te nina dobrev hasonmasa legy egyenlo a lehetetlenel,de meg ha igaz js lenne sem vagy petrova hasonmas ez csak egy sorozat ... en is birom meg minden de ez azert enyhe tulzas de ha ilyen cukin is nezel ki ulj le kicsit tanul mert nem sok minden lehet a fejedben draga...
2014. aug. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 vámpírnaplók6269 ***** válasza:
A Doppelgänger kb úgy jelenik meg a valóságban,mint egy szellem.nm mint egy sorozatkarakter.:)))
2015. ápr. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 vámpírnaplók6269 ***** válasza:

én hallottam egy legendát.katalin hercegnőhöz bement 2 inas.

mondták h látták belépni a trónterembe,miközben ö a szobájában volt.akkor ő is elment megnézni.amikor benyitott

saját"alakmását"látta a trónon.ezután mondta h fogják el,de

a hasonmás eltűnt.katalin nemsokkal ezután meghalt.

2015. máj. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!