Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért érzem azt, hogy valaki...

Tempest Keep kérdése:

Miért érzem azt, hogy valaki figyel engem a szobámban?

Figyelt kérdés

Nyáron elég sokáig fent szoktam lenni, valamikor éjjel 2-3-ig ülök a gép előtt, és gyakran hátra szoktam nézni, hogy nincs-e mögöttem valaki, vagy az ajtó felé nézek, hogy nem-e áll ott valaki :S Meg csomószor felébredek éjszaka és utána nehezen tudok elaludni.

És mostanában még azt is szoktam csinálni, hogy elalvás előtt párszor a telefonommal vagy zseblámpámmal világítok, és körbenézek a szobámban, hogy egyedül vagyok-e :S


Mitől lehet ez? Az egyik osztálytársamnak is ugyan ez a problémája. Nem hiszem, hogy megbolondulnánk vagy ilyesmi, mert amúgy normálisak vagyunk.


2013. aug. 8. 16:24
1 2
 11/19 anonim válasza:
60%
azért van ez,mert nem tiszta a lelki ismereted! tudom mit tettél tavaly nyáron! :D
2013. aug. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

haha kvrva jók a válaszok :)


Ilyen velem is előfordul, sokáig fenn szoktam lenni. Ha valami ijesztőre gondolok, vagy látok olyan filmet, akkor átranézek vagy oldalra (ahol az ajtó van) stb. Mikor pedig fekszek olykor ha szintén olyan állapotban vagyok, van hogy szétnézek a lámpával... sajnos a fejünkben benne van a félelem valami oknál fogva.. de ez csak nagyon ritkán történik... ha valami kiváltja akkor, pl. egy film, vagy ilyesmi

2013. aug. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ez velem is így van főként este :O
2013. aug. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Rúgd tökön, aztán míg ott nyögdécsel magyarázd el neki, hogy 2013-at írunk.
2013. aug. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Robert Thorne ***** válasza:
Elképzelhető, hogy tényleg az agyad szüleménye. Erre akkor tudnék bővebb választ adni, ha részletesen elmondasz mindent magadról (persze lakcím, tel. szám, meg ilyesmit nem).
2013. aug. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

teljesen mintha azt irtad volna le ami pár napja velem van:OO


amugy tényleg nagyon jók a válaszok:"D

2013. aug. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
De ha leírod a lakcímed, telefonszámod, mögéd állunk a sötétben, és akkor tényleg lesz ott valaki, nem csak képzeldőni fogsz.
2013. aug. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
29%

Simán elképzelhető, hogy egy halott szeretted van ott. Ilyen sokszor van velem is. De mivel családtag, így rosszat biztos nem akar, csak vigyáz rám.

Az élőktől kell félni, nem a halottaktól.

2013. aug. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 MRC31 ***** válasza:
Hallucináció, lidércnyomás. Velem is előfordult már ha nagyon sokáig fenn maradtam. Elég durva is tud lenni, akár halálfélelem, meg, hogy figyelnek. Az érdekes, hogy nagyon élethű tud lenni, szóval én értem, hogy mit mondasz, élsz át. A kifáradt elme játéka, ha kialszod magad vagy nem maradsz fenn olyan sokáig akkor elmúlik.
2013. okt. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!