Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A babák látják a "szellemeket"?

Emsziszasza kérdése:

A babák látják a "szellemeket"?

Figyelt kérdés
Haverom huga "fel tollem" v nem tudom. Sírt mikor felvettrm, de csak akkor amikor én.. meg csak nézett engem.. és elkezdet sírni. Van olyan h valakire raszall egy "lélek " vagy megszalja... ?

2013. dec. 9. 12:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem nem szállt meg téged senki, egyszerűen az a kicsi még nem ismer, és nem érzi magát biztonságba nálad.


Amúgy szerintem igen, látják a szellemeket. Az én kisfiam kb 1.5 éves korában odarohant egy csupasz falhoz, kitárta a karjait, és akkorákat nevetett, hogy az valami. Biztos voltam benne, hogy lát valamit, vagy valakit akit mi nem.

2013. dec. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
4%
Nem. Nem léteznek szellemek, ebből pedig egyszerű arra a következtetésre jutni, hogy a világon senki sem láthatja őket. Ép elmével legalábbis.
2013. dec. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
46%
Ha egy olyan ember aki ilyen kérdéseket tesz fel, venne fel engem én is sírnék.
2013. dec. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%

Inkább azt szokták érezni, ha valaki rosszul tartja őket. Te talán nem is érzed, de a babák érzik az apró bizonytalanságot.

Amúgy nem szellemeket néznek, hanem homályos árnyakat, mivel még nem tudnak jól fókuszálni a szemükkel.

2013. dec. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem is látják. (Nyugodtan le lehet pontozni nem hat meg). Nekem is van egy ennyi idős lányom, viszont amit leírtál tuti nem azért volt, ez hülyeség. Egyszerűen csak időnként félnek valakitől. Az én lányom a naponta látott nagyijától is félt pár napig.
2013. dec. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
21%
Nem fa*sza, hogy vannak ilyen paranoiás szülők? sír a gyerek biztosan szellemet lát. nem is kell vele foglalkozni majd a szellem foglalkozik vele. emberek egyre mélyebbre süllyedünk.
2013. dec. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
És az ilyennek gyereke van ...
2013. dec. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 ez-meg-az ***** válasza:
46%
Egy bizonyos korig igen, állítólag.
2013. dec. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A babáknak igen kifinomult érzékük van meg érzik ha valaki jó vagy gonosz,és azt is ha valaki ideges.pont úgy mint a lovak.
2013. dec. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
41%
Hát amennyire én visszaemlékszem( tudom furcsa de van ilyen!)lehet őket látni, de csak homályosan.
2013. dec. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!