Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A babák tényleg látják a...

A babák tényleg látják a szellemeket?

Figyelt kérdés
Történt ma valami, ami miatt kérdezem, és számunkra megmagyarázhatatlan.
2011. márc. 5. 21:17
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
28%
Igen, látják.
2011. márc. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 Willisz ***** válasza:
38%
mindneki látja kis koróba de állítólag kinővik :)
2011. márc. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
56%

Igen, állítólag amíg meg nem tanulják, hogy "nem létezik", addig látják. Mi történt?

Én is ismertem egy nagyon kicsi lányt, az apukája meghalt, kérdeztük, hogy apuci nem hiányzik-e és azt mondta a kislány, hogy nem mert szinte mindig vele van, most is például. Azt hittem beszarok, már elnézést.

2011. márc. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
66%

Ez csak mese! Egyetlen baba sem tudja senkinek elmondani,hogy mit lát! Még azok az orvosok sem tudják,hogy mit gondol egy kisbaba,akik az agyműködésüket kutatják!

Ezt csak mostanában divat állítani.

Egy pici baba elcsodálkozik vagy éppen hosszú ideig figyel egy árnyékot,egy mozgó falevelet,vagy éppen a tapétát,de nem szellemeket lát.

2011. márc. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim válasza:
mi történt?
2011. márc. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
46%
Én úgy tudom hogy 3 éves koruk után fokozatosan kezdik elveszíteni ezt a képességüket, mert nem foglalkoznak vele.
2011. márc. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
38%
Jah és az emberek auráját is látják.
2011. márc. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
87%

Ha látnák sem tudnák, hogy mi az,és éppen ezért semmiféle reakciót nem váltana ki belölük.

Se rosszat, se jót!

2011. márc. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

fura volt az egész, lehet, hogy kombinálunk csak a párommal.5 hós a kisfiam, és azt a korszakát éli, hogy mindenkitől fél, csempül a szája és sír.(azt mondják minden babánál van ilyen, majd elmúlik).Talán fontos leírni, hogy történt januárban egy tragédia, elvesztettem édesanyámat.


Kisfiamnak éppen almát adtam, jóízűen cuppogott nagyokat, közben leesett a párom kabátja a fogasról( ami eleve furcsa, mivel kampós a fogas, és a kabát nyakánál ami van akasztó úgy volt felakasztva, és nem szakadt el.........

Kisfiam szépen evett tovább, aztán abbahagyta folyamatosan nézett mellém, ahol ültem, szóltam hozzá nem reagált, csempült a szája, és elkezdett nagyon sírni.A reakciója ugyanaz volt, mint amikor rajtunk kívül "idegent" lát.Semmi kézzelfoghatót nem láthatott, ahová mereven nézett, ugyanis ott a konyhának a sima fala van..........

2011. márc. 5. 21:38
 10/36 A kérdező kommentje:

ja és még annyit, hogy nem hittem az ilyesmiben eddig......

szerintem minden ember hitetlen addig, amíg vele nem történik vmi megmagyarázhatatlan

2011. márc. 5. 21:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!