Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem volt? Leírásban a többi

Szellem volt? Leírásban a többi

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel körül 2 óra fele,egy nagyon nagy csattanás..leesett egy pohár...körül olyan volt mintha leszakadt volna a polc vagy mintha leesett volna a lámpa...és semmi magyarázatot nem tudunk rá..mert a pohár a polcon volt és belül,szóval ledőlni sem tudott volna,és a polc pedig olyan erős hogy rá lehetne ülni...és hát..előtte nap meghalt a szomszédunk és arra gondoltunk...tudtok valami ész szerű magyarázatot?

2013. dec. 15. 16:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Jó dühös lehetett rád a szomszéd ha poharad tördeli
2013. dec. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
de nem lehetett dühös mert mindig segítettük meg minden...szerettük..de lehet azért mert nem mentünk a temetésére..Nyugodjon Békében!de én nem nagyon hittem az ilyen szellemes témákban..de egyre több történik..
2013. dec. 15. 16:49
 3/14 anonim ***** válasza:
Az időpont stimmel, a kísértetek éjfél után a legaktívabbak, a leírás alapján szintén lehet kísértetre gyanakodni (hacsak nem macska volt). A körülmények, az események egybecsengenek, összefüggnek, úgyhogy valóban az lehetett, de ne aggódj, nem kell félni, ez szerintem csak egyszeri alkalom volt.
2013. dec. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg szellem volt. Lehet, hogy a szomszéd szelleme, messze nem biztos.
2013. dec. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én nem nagyon hiszek a szellemekben, ha mégis vannak úgysem tudnak átjárni a mi világunkba, hiszen ha meghalt akkor meghalt, mit keresne itt, mi sem vagyunk ott.

Mellékesen itt is volt haláleset, öngyilkosság, még sincs semmi jele annak, hogy szellemj árta hely lenne.

csak beképzeled, de mondok jobb, rögzítsed a hangokat valamivel vagy helyezz el egy kamerát oda ahonnan a hangokjönnek azt nézd/hallgasd vissza

2013. dec. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mellékesen meg egy repülő rovar is lehetett... izomból belerepült égőbe vagy pohárba azt kész.
2013. dec. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
állat semmiképp nem lehetett nem tartunk semmilyen állatot..
2013. dec. 15. 16:58
 8/14 A kérdező kommentje:
nem lehetett..nagy vastag coca colás pohár volt..szóval az tuti nem..
2013. dec. 15. 17:00
 9/14 anonim ***** válasza:

megmondtam, RÖGZÍTSED!

Az ott lesz majd a válasz

2013. dec. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
és azt kifelejtettem hogy mintha valaki direkt neki dobta volna izomból a padlónak olyat csattant és pici darabokba találtuk..
2013. dec. 15. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!