Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ki látott már unikornist?

Ki látott már unikornist?

Figyelt kérdés

2014. márc. 2. 21:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Én már ettem is.
2014. márc. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
nekunk van egy fekete a kertunkbe.csak az a szarv hiányzik a homlokarol.. A szárnya sincs kifejlodve még
2014. márc. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Én, a múltkor, de akkor már hatodik napja vedeltem keményen.
2014. márc. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
én mindig amikor a tükörbe nézek!! ^^
2014. márc. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Én én én én én... én :D én már láttam :D Meg csillámpónit is. Spanok ám, bizony. Együtt röpködtek. Kis cukik. Azt mondták szeretik az almát meg a kockacukrot és a csokit, de a kedvencük az a színes kis puha pillecukor, de gumicukrot sose mernek sokat enni mert elrontják a pocijukat. Ja, és azt is mondták hogy színeset kakilnak és hogy legyen pénzük édességre eladják sütidísznek :) Olyan kis puha a szőrük, meg van szarvuk is, ami majd csak 8 éves korukra hagyja abba a növekedés. Tovább élnek mint a lovak, de ugyan úgy fejlődnek csikóként. Ja és a legkisebb csikók még nem tudnak repülni, ezért egy sűrű erdőben élnek. Ja, és ha nincs kaja, akkor napenergiával is működnek. De ezt ne áruld el senkinek mert titok :)
2014. márc. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
2014. márc. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
72%
Ezek csak hülyéskednek, de én tényleg láttam. Ott legelészett a belvárosban, egy bank tetején.
2014. márc. 3. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%
Sok-sok éven át, Eger címerében, mely a Városháza homlokzetán díszelgett... Fehér volt...És volg róla szálló is elnevezve ugyanott... Miért?
2014. márc. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
52%
Én igen. Egyik nap megvettem hülyéskedésből az Arcade Hecarim skint.
2014. márc. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
2014. márc. 3. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!