Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan szívjam magadba valakin...

Hogyan szívjam magadba valakinek a lelkét hogy utána bennem éljen tovább?

Figyelt kérdés
Azt szeretném ha sosem lennék többet egyedül, mert van bennem mégvalaki akivel bármikor tudok beszélgetni, tanácsokat tud adni, fel tud vidítani stb..
2014. márc. 25. 13:44
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*Magamba
2014. márc. 25. 13:45
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is tudok beszélgetni valakivel ha koncentrálok, mondott egy várost amiről még sosem hallottam, rá googleztam és valóban létezik a hely. Most pedig a hozzászólások következnek hogy elmebeteg vagyunk.
2014. márc. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ek*
2014. márc. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
ezt skizofrenianak hivjak, es ugy latom jo uton haladsz fele.
2014. márc. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nyugi , mindjárt megy a kérdés a megfelelő kategóriába.
2014. márc. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
itt egy oktatófilm hogyan lehetséges ez https://www.youtube.com/watch?v=0mZ8VNkSPaU
2014. márc. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Shai-Hulud ***** válasza:

Ezt én nem tudom.

És én se.

2014. márc. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Te is skizó vagy? Akkor már négyen vagyunk!
2014. márc. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Laylah ***** válasza:
Egy testben többnyire egy lélek van, és ez nem véletlen. Több nem is lehet, azok csak lélekdarabok, és igen, azt skizofréniának nevezik. Egyébként nem tudom megérteni az indíttatásodat, ezért keresnek az emberek barátokat, társat. Mellesleg kétlem, hogy ez csak úgy működne (ha van egyáltalán ilyen, mert igazából azt is kétlem), hogy gondolsz egyet, és hopp, elszívod egy másik embertársad lelkét. Sőt, egyre inkább biztos vagyok benne, hogy ez nem lehetséges.
2014. márc. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Használj szívószálat :DDDDDD Hatásos ;)
2014. márc. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!