Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetséges, hogy megszálltak...

Lehetséges, hogy megszálltak engem?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy hogyan írjam le, de 180-an fokos fordulatot vettem magamon ez elmúlt pár hétben.

Káromkodni kezdtem, csúnyán beszélni, ami soha nem volt rám jellemző. A szüleim nem ismernek rám és én is érzem, hogy valami nincs rendben velem.

Kivittem a kegytárgyakat a szobámból. Nem tudok járni templomba. Voltam a suliban (egyházi) reggeli misén és, ahogy olvasta a pap az igét, szédülni kezdtem, rosszul lettem és úgy éreztem, hogy ki kell mennem.

Egy barátommal találkoztam, aki hazakísért most pénteken és miközben sétáltunk egy erőteljes férfi hangot hallottam, aki suttogva mondta kétszer a nevem. mikor megfordultam nem volt ott senki.

A tanulás nem megy, pedig érettségi előtt vagyok és nem érdekel semmi. Aluszékony lettem. Nagyon korán lefekszek. Akár este nyolc órakor is...

Én nem voltam ilyen. Én tanulni szerettem, szorgalmas voltam... most meg mindennek az ellenkezője vagyok. Soha nem beszéltem csúnyán... nem értem mi van velem.

Aki tud, segítsen!



2014. márc. 29. 18:13
1 2
 1/15 Vad-Ász ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. márc. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

A beszédem sem tiszta, mint egy beszéd zavarosnak. Sokszor nem úgy beszélek, nem azt a szót mondom...

Eddig segítőkész voltam, most már az ellenkezője..

2014. márc. 29. 18:15
 3/15 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok.
2014. márc. 29. 18:16
 4/15 Vad-Ász ***** válasza:
irok privit és majd ott beszélünk
2014. márc. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Rendben.
2014. márc. 29. 18:19
 6/15 anonim válasza:

Az, hogy káromkodni kezdtél, arra, hogy megváltoztál az is lehet a magyarázat, hogy nálad ez ilyen 'késői kamaszkor'.

A fáradékonyság is normális, ilyenkor mindenki fáradékonyabb (legalább is az én környezetemben mindenképp). Az, hogy nem akarsz tanulni lehet a fáradékonyság miatt is. Én is egyházi suliba járok, és én is van, hogy megszédülök misén. Reggeliztél előtte? Volt levegő a templomban rendesen? Nem lehet, hogy tudat alatt lázadni kezdtél, és ebbe a vallás elleni lázadás is bele tartozik?

Az meg, hogy suttogó férfi hangot hallottál lehetett azért is, mert már bele lovaltad magad ebbe a 'megszálltak' témába. Amúgy meg szerintem mindenkivel előfordult már, hogy azt képzelte, hogy szólnak hozzá.


Gondolom nem ilyen válaszra számítottál, de szerintem ezekre a dolgokra még bőven van logikus magyarázat..

2014. márc. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Fáradt vagyok valóban. De szoktam reggelizni és ki szoktak szellőztetni a kápolnába rendesen. Nincs ok a szédülésre. És miért pont az igénél szédülök? De ez folyamatos. Volt egy internetes munkám nem olyan rég, amiben Jézusról írtam és négy nap alatt sikerült megírni, mert rosszul lettem, mikor Jézus nevét írtam és jót róla!

A másik pedig, hogy ért egy trauma és ez hatására vallási lázadásba kezdtem... ez igaz!

2014. márc. 29. 18:43
 8/15 anonim válasza:

Előző vagyok.

Akkor elég valószínű szerintem, hogy amiatt van ez. Velem is előfordult már, hogy valami trauma vagy akármi miatt nem akartam valahova menni, és az idegességtől hányingerem lett, vagy hánytam. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ha ha pl. egy trauma miatt nem akarsz valamit (ez esetben a vallást), akkor simán produkálhatsz fizikai tüneteket is. Nem tudom, hogy neked mennyire fontos a vallás, de ha igen, akkor próbáld meg rendezni magadban vagy a lelki vezetőddel (ha van), vagy akár csak egy pappal/tiszteletessel a dolgokat. Ha úgy érzed, hogy nem vagy jelen pillanatban erre kész (nem tudom, hogy milyen trauma történt), akkor várj egy kicsit, adj időt magadnak, de ne stresszelj feleslegesen olyanokon, hogy megszálltak, mert tényleg be is képzelhetsz dolgokat.

2014. márc. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Jelenleg nem tudnám, mert nem tudom magam túl tenni magam. Idő kell.
2014. márc. 29. 19:00
 10/15 Laylah ***** válasza:

Ha valami megszáll, arról te nem tudsz, mert nem vagy a testedben, tehát az az idő, amíg a tested megszállva van, számodra kiesik, mint egy ájulás. Nem tudom, mi történt veled, de remélem, sikerül túltenned magad rajta, vagy legalább jegelni a dolgokat magadban addig, amíg túl nem leszel az érettségin, mert ez így pont a legrosszabbkor jött ki nálad, sajnálom. :( Jó lenne, ha amikor szükségét érzed, ki tudnád adni magadból azt, ami bánt, akár azáltal, hogy beszélsz róla, vagy ha már nem akarod többször elmondani ugyanazoknak az embereknek, akkor írd le, nekem pl. az is segített. Mindemellett küzdj magadért, hogy újra olyan legyél, aki voltál, és aki szerettél lenni. Ez nem biztos, hogy 100%-ban sikerülni fog, de muszáj erre törekedned, mert ha hagyod az egészet folyni a maga medrében, akkor ennél sokkal rosszabb is lehet belőle, pl. depresszió. Ezeket saját tapasztalat alapján írtam.

Erőt és kitartást kívánok neked!

2014. márc. 30. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!