Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetséges, hogy megszálltak...

Lehetséges, hogy megszálltak engem?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy hogyan írjam le, de 180-an fokos fordulatot vettem magamon ez elmúlt pár hétben.

Káromkodni kezdtem, csúnyán beszélni, ami soha nem volt rám jellemző. A szüleim nem ismernek rám és én is érzem, hogy valami nincs rendben velem.

Kivittem a kegytárgyakat a szobámból. Nem tudok járni templomba. Voltam a suliban (egyházi) reggeli misén és, ahogy olvasta a pap az igét, szédülni kezdtem, rosszul lettem és úgy éreztem, hogy ki kell mennem.

Egy barátommal találkoztam, aki hazakísért most pénteken és miközben sétáltunk egy erőteljes férfi hangot hallottam, aki suttogva mondta kétszer a nevem. mikor megfordultam nem volt ott senki.

A tanulás nem megy, pedig érettségi előtt vagyok és nem érdekel semmi. Aluszékony lettem. Nagyon korán lefekszek. Akár este nyolc órakor is...

Én nem voltam ilyen. Én tanulni szerettem, szorgalmas voltam... most meg mindennek az ellenkezője vagyok. Soha nem beszéltem csúnyán... nem értem mi van velem.

Aki tud, segítsen!



2014. márc. 29. 18:13
1 2
 11/15 anonim válasza:
Hát szerintem csak előjött nálad ez a fáradékonyabb időszak sokszor megesik az embereknél. A káromkodás azért vagy mert fáradtabb lettél, és ezért ingerültebb a tanulás meg az ilyesmi is szintén a fáradékonyság miatt van a többi templomos misés meg "beszélő hangos" hülyeség pedig a placebo hatás hibája bemesélted magadnak, hogy megszállt egy démon és te el is hitted és most képzelődsz.
2014. márc. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
És az miért van, ha Istenhez imádkozom, akkor utána mindig rosszak történnek velem?
2014. márc. 31. 17:09
 13/15 Laylah ***** válasza:
Vagy csak akkor figyelsz oda inkább ezekre. Ne csupán fentről várd a megoldást, hanem te magad is tegyél azért, hogy jobb legyen!
2014. márc. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Teszek én is, de sosem sikerül.
2014. márc. 31. 18:53
 15/15 Laylah ***** válasza:

"Mondottam ember:

Küzdj és bízva bízzál."

2014. ápr. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!