Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehet, hogy szellem van a...

Lehet, hogy szellem van a szobámban?

Figyelt kérdés

1. Gyakran a szekrényem lassan kinyílik és a cuccok kiborulnak belőle (pedig nincs benne kupi, és sok dolog sem)

2. A telefonom mikor letettem az asztalra, már 2x is felhívta aput, és a tesóm-é is 1x.

3. Az én szobámban soha sincs wifi és térerő is csak ritkán, de máshol az egész házban van (pedig a szomszéd szobában van a router)

4. Éjjelente mindig halottakkal álmodok, és mikor felkelek, akkor is rajtam van a hatása.

5. Az 1 éves öcsém többször is mutogatott és mondta hogy mama, néni. (A mamám régen itt lakott velünk, de már meghalt a kórházban) És ugye a kisgyerekek állítólag látják a szellemeket.



#szoba #szekrény #telefon #ló #szellem #szörny #kísértet #pamutgombolyag #ilyesztegetés
2014. jún. 21. 20:48
 1/5 anonim válasza:
Lehetséges! :) De bizony nehéz ezeket elképzelni, nos, ha mégis igaz.... akkor a mamád szelleme lehet.. ha már meghalt.. ja és részvétem.
2014. jún. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Miért gondolja az ember, hogy a halottak térnek vissza szellemként kísérteni?

Ha jól tudom, még senki sem beszélgetett szellemmel. Ugyanannyira valószínű, hogy egy párhuzamos extra hipersíkról átlógó élőlények kivetülései. Vagy csak az agyi neuronok közötti átvitel részleges megszakadása, és az emiatt beinduló túlzott agyi működés annak pótlására. Bármi lehet, mivel nem ismerjük a szellemeket. Az emberi következtetések rémisztően semmitmondóak.

2014. jún. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem a szobában van,hanem a nagy buta,bornilt fejedben !
2014. jún. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
47%
Ha a telefonod nem fogja a wifit, akkor a telefonod a szar, nincs semmifele szellem. A szekreny ajtot is nezesd meg. Es a fejedet is!
2014. jún. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én csak azt mondom, hogy a kérdező már az 5. pontjában elárulta magának a választ, amúgy ez csak hittül függ.

Például lehetnek kissé idétlenebb (a te szemszögedből idétlen) vagy megmagyarázóbb/meggyőzőbb (sok már válaszoló szerint) magyarázatok.

1. a szekrény ajtaján van egy olyan összekötő valami, ami el van romolva.

2. a telefonod hibás. az én telefonom egész márkája hibás a hívásokkal kapcsolatban.

3. ilyen nekem is van, a router nem érződik 3 méterre a telefonomtól, de ha 5 méterre vagyok simán megy.

4. az álmok azok a jelenségek, amelyek raktározzák az aznap tanultakat a fejedben. bizonyára horror-t nézel/olvasol hobbi- szerűen.

5. ha élt még a testvéred születésekor, akkor nyilván ő sem emésztette fel, de ha nem, akkor biztos a másik mamájára gondol, vagy ahogy mondta a "néni" -szót , úgy gyakorolja a beszédet a "mama"-szóval. (De mint mondtam ez hitt és felfogás kérdése. )

2014. júl. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!