Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek mit láttam?

Szerintetek mit láttam?

Figyelt kérdés
1-2 hete történt mikor az edzésemről jöttem haza (este 8 körül) láttam egy kb 3 és fél méter magas valamit.Biciklivel voltam gyorsan megálltam és vagy 2 percig néztem azt az akármit ami aztán elindult felém.Leginkább egy menetelő katonához hasonlított a járása.Egy a lénytől nem messze lévő házban van 3 házőrző kutya és mind megállás nélkül ugatott.Mikor láttam, hogy a lény elindult azonnal megfordultam és tekertem ahogy tudtam.30 méter után hátranéztem, de akkor már csak egy helyben állt.Emberi alakja volt, de nagyon magas és olyan volt mintha valami citromsárgás színű öltöny lett volna rajta. U.I:Nem nézek semmi olyan filmet,videót ami ilyenekről szól ezért kérlek ne írjátok azt, hogy ilyenek miatt ijedtem meg és tréfált meg a képzeletem.
2014. okt. 21. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Ha igaz amit írtál, akkor privátban helyet is írhatnál, hátha közel lekom és kivizsgálhatom. A tudomány által még meg nem magyarázott jelenségek érdekelnek. Lehet olvasni olyan megfigyelésekről, hogy például angliai kastély pincéjében többen, egymástól függetlenül római katonákat véltek látni menetelni. Vagy csata "viszhangjaként" egy egykori csatamezőn lovasok tűntek fel a megfigyelők szerint. A különös az volt, hogy csak utólag derült ki hogy az a hely valaha egy csata helyszíne volt. A szellemeket a képzelet játékának tartom, ennek ellenére érdekelnek mások élményei. Például mert mind a mai digitális, mind a régi típusú képeken és filmeken is néha feltűnnek szellemek. És hát célszerű kideríteni hogy valóban photoshop-e.
2014. okt. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát, ez különös! Egyszer keresztanyám is látott egy ilyen óriást, szinte szóról szóra ugyan ezt mesélte, amit te!

Bár ez már nagyon régen, a 60-as években történt.Tudni kell, hogy keresztanyám olyan nő volt, aki az ördögtől sem félt, inkább tőle kellett félni.Szokás szerint este a kis viharlámpájával még kiment babot szedni, hogy hajnalban kivigye a piacra.A kutya vele ment.Később anyuék azt látták a konyhából, hogy keresztanyám rohan befelé, mint az őrült, a kutya meg utána, fülét-farkát behúzva.Tehát jól be voltak szegények sz..va.Keresztanyám elmesélte, hogy egyszer csak, mikor munka közben felnézett, azt látta, hogy egy irtó magas ember közeledik felé, simán átlépte a kerítést.Keresztanyám csak óriásként emlegette.És azt mondta "szépen" volt öltözve.Nos, ez nála nem tudom, pontosan, mit takart.Hittünk neki, mivel soha azelőtt senki nem látta félni, de ezután az eset után többé nem mászkált kint este a sötétben.


Nekem megfordult a fejemben reális magyarázatként, hogy valaki gólyalábbal közlekedett a poén kedvéért.Bár erre sincs sokkal több esély, mint arra, hogy az óriás valódi.

2014. okt. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Slenderman!!!! Csak a divat kedvéért most sárga öltönyben! TÜÜÜÜDÜÜÜÜÜ!!!!
2014. okt. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, egy slenderman volt, láthatósági mellényben. Az utóbbi időben sokat elütöttek mert éjszaka fekete öltönyben lófrálnak a kivilágítatlan utakon és nehéz őket észrevenni.
2014. okt. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
vigyázz kérdező!mert ha sokat gondolsz rá eljön érted! :)
2014. okt. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A második válaszoló és a kérdező esetleg ugyanott lakik? Írjátok meg, légyszi, hátha helyhez kötött ez a jelenség.
2014. okt. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 volus ***** válasza:
A katonás járás egy valamire következtet: tanulta a járást, már pedig egy ekkora lénynél ez azt jelenti,hogy nem is erről a bolygóról származik és ha nem így járna,elesne,vagy csak nehézkesen haladna, mit ahogy a mi űrhajósaink is ugri-bugriztak a Holdon. Az öltöny pedig nem öltöny, hanem egyenruha,csak az ő mértékeikkel.
2014. dec. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!