Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nektek van olyan ismerősötök...

Nektek van olyan ismerősötök akit megszállt a démon?

Figyelt kérdés
piros szemei vannak? miket csinál, hogy viselkedik?
2015. máj. 12. 14:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem egy volt barátom.Már teljesen lemondtam róla. Egy nagyon kedves srác volt mindig jókat szórakoztam vele. Legjobb barátom volt mindent megbeszéltünk majd tavaly elkezdet furcsán viselkedni.Volt hogy hirtelen rossz kedve lett és mindenkit megszólt. Elnéztem neki hisz közel állt hozzám és bármire kértem segített. Szóval ez így ment napról napra rosszabb lett.És Decemberbe tűnt fel hogy totál megváltozott. Egyik osztály társammal összeveszett és egy kézzel felnyomta szó szerint a falra. Az arca szinte eltorzult és a karjai teljesen bedurrantak. Alig tudtuk lefogni 5 en. Próbáltam vele beszélni de egyre csendesebb lett. Pedig régen egy folytába beszélt.És február volt az utolsó csepp a pohárba.Barátokkal elmentünk tanyára ilyen pizsi parti szerűségre. Egy szobában aludtunk mindannyian (6an)akkor látom felkell és szédeleg ki a konyhában. Nem akartam rá ilyeszteni így néztem mit csinál mert elsőnek azt hittem rosszul van. Ekkor elő vett egy fordított keresztet és levágott valami halandzsát. Gyors szóltam a barátaimnak hogy mit csináljunk. (nagyon féltem fiú létemre pedig nem vagyok félős típus) ekkor kiment az egyik barátom és idézzem,, mit csinálsz ilyen későn "erre ő,, takarodj innen!Te nem tudsz semmit!Te nem tudsz semmit! Te nem tudsz semmit "és neki ugrott. Azt kihagytam tele vágdosta magát furcsa jelekkel. Mostmár nem beszélek vele. A suliból kicsapták. Nagyon sajnálom hisz nála jobb embert nem ismertem és egyszer csak teljesen más lett. Azt hittem elsőnek drogozik de nagyon sok vizsgálaton van túl és semmi rossz eredmény. És nem nézném ki belőle.Remélem egyszer vissza kapom a barátom. Sokáig kitartottam mellette de saját teljesen kiszámíthatatlan és a történetem kamu.
2015. máj. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha elég erős a lelke, akkor talán van esély rá..

Megkellene próbálnotok, hogy előidéztek boldog emlékeket és pillanatokat.

És akkor megpróbálni rá hatni, így talán helyre jönne de csak átmenetileg..

Oda már pap kell!

Ja és a fordított kereszt az nem sátánist, inkább ez:

[link]

2015. máj. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!