Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A szegedi Boszorkány szigetről...

A szegedi Boszorkány szigetről sok legendát hallottam már. Van valakinek saját élménye, tapasztalata e helyről?

Figyelt kérdés
Állítólag furcsa lábnyomokat és hangokat tapasztalnak arra felé, nagyon kísérteties hely. Gondoltam, hogy egyszer elmegyek oda szétnézni a gyerekekkel vagy csak egyedül, de eddig nem mertem. Érdekelnek a az ilyen misztikus helyek, Mátranovákra is egyszer felakarok menni a fanyűvő miatt. Van itt olyan aki járt már a boszorkány sziget területén és esetleg tapasztalt valami furcsát?

2015. szept. 10. 00:43
 1/10 Clark Kent.. válasza:
57%
Nincs ott semmi, bizonyára az egész egy városi legenda, mint Nessi, és a többi ilyen butaság.
2015. szept. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért egy K2 meter-rel átpásztáznám a környéket.
2015. szept. 10. 00:58
 3/10 Clark Kent.. válasza:
Mindenesetre, ha vannak arrafelé jó csajok, akkor érdemes arra elmenni.
2015. szept. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Komolyan kiver a libabőr ha bele is gondolok. Félek az ilyen helyektől nagyon. Nincs esetleg itt olyan Szeged környékéről, aki elkísérne oda? Én is szegedhez közel lakom.
2015. szept. 10. 03:24
 5/10 A kérdező kommentje:
Kocsim nincs, de benzint, útiköltséget állnék. Megbeszélnénk mindent.
2015. szept. 10. 03:27
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kellemes hely volt, nyugodt ártéri erdőcse, csak kib..szott sok a szúnyog. Most nem tudom mennyi ott a migráns.
2015. szept. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha félsz odamenni, akkor szerintem ha mész is, a gyerekeket ne vidd...
2015. szept. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]


Jó utat!! Mikor indulsz??

2015. szept. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én már jártam ott és tapasztaltam furcsa dolgokat... konkrétan ott vesztettem el a szüzességem.

Egyébként semmi extra.

2015. szept. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%

9-es!

Menj vissza és keresd meg! Ott kell lennie annak valahol! :)))

2015. szept. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!