Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hisztek a szellemekben? Ha...

Hisztek a szellemekben? Ha igen, akkor történt is valami ami miatt hisztek benne?

Figyelt kérdés
2015. okt. 12. 07:05
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
31%
Van történetem, nem is egy. Csak nem tudom, érdemes-e itt megosztani.
2015. okt. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Azrael666 ***** válasza:
Persze. Én már csak tudom
2015. okt. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Nem. De történt olyan ami közeli ismerősőm hitét pedig erősíti, mivel ő hisz az ilyenekben. Helyekhez kötött visszatérő rémálmok leginkább...
2015. okt. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
0%
Én abban hiszek, hogy nem hiszek benne.
2015. okt. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Nagyon sok paranormális dolog történt már velem, szellemekkel kapcsolatban, de inkább nem írok ide semmit azért hogy a sok hülye röhögjön..
2015. okt. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Na jó majd egyszer elmesélnem, de nagyon utálom, amikor a sok hülye röhög. Az #5-ös voltam. :D
2015. okt. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:
Engem érdekelnének történetek. Én szívesen elolvasnék egyet kettőt. És nem röhögnék,mert én is hiszek bennük, jobban mint az UFO-ban. Ha valaki még is mesélne, írjon üzibe.
2015. okt. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
10%

Semmiben sem hiszek.

Apum egyszer TVzett kutyája mellet aki a semmiből felállt elkezdett morogni miközben felnézett majd mintha emberi gyorsaságu sétát követne, arrébfordította fejét majd pár métert arrébb ment miközben morgott és ugatott.

Ahogy jött úgy múlt el, hirtelen abbahagyta és visszaült apum mellé.

Szellemek léteznek. <--- Tény.

2015. okt. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
33%
Nem, mert már nem vagyok 10 éves és tudom, hogy a meséket nem szabad komolyan venni!
2015. okt. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
41%
Először gondoltam arra, hogy elmagyarázom nyolcaskának, hogy miért csinálta azt a kutyája, de aztán meggondoltam magam, mert nem látom értelmét. :D A tény az, hogy nincsenek, de azért hinni lehet bennük. A probléma akkor kezdődik, amikor a hitet tényként kezelik.
2015. okt. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!