Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti hisztek a szellemekben?

Ti hisztek a szellemekben?

Figyelt kérdés

Nem tudom,higyjek-e bennük,mert velem és a körülöttem lévőkkel történt pár szellemekhez fűzhető dolog,de viszont sokan hülyének néznek amiatt hogy hiszek bennük,főleg ha elmesélem a történteket.

Ti hisztek bennük?Történt már veletek hasonló?



2016. jún. 23. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Azon túl, hogy két-három naponta ismétlődő kérdés, van még baj vele más is.

Ha őszintén megírja valaki, hogy igen, akkor lepontozzák, leszólják a válaszolók.

Ha őszintén megírja valaki, hogy nem, akkor lepontozzák, leszólják a válaszolók.


Én a magam részéről nem hiszek semmi ilyenben.

2016. jún. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszek, szerintem aki hisz benne az csak belemagyarázza dolgokba, mert paranoiás vagy nem rendelkezik elég ismeretekkel ahhoz, hogy máshogy tudja értelmezni a tapasztaltakat. Hugom hisz a szellemekben, volt ilyen látóknál is. Egy szobában nőttünk fel, állítása szerint a szobánkban őt éveken keresztül látogatta valaki.

Szerintem meg nem léteznek és sosem tapasztaltam semmit, pedig éjjelibagoly-féle vagyok, nem ritka, hogy 4-5-ig fent vagyok, ő meg mikor felriadt nyugtathattam, hogy megint rosszat álmodott és csak én matatok a szobában. Gondolom ha nincs senki ott és sötét is van, ilyeneken beparázik és kitalál magának valamit, elvégre az ismeretlentől könyebb a leginkább félni... (Kismilló példa van erre a vallásoktól kezdve a víziszörnyeken át, igen a szellemekig....)

2016. jún. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Csak azt hiszem el, amit látok. Néha még azt sem...
2016. jún. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Papi Gonzales ***** válasza:
0%

pff első...megy a lefelepont....


egyébként pedig én sem hiszek és neked se kellene

2016. jún. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

Én ilyen mindig ezt mondom: Ed and Lorraine Warren

[link]


[link]


[link]

Érdemes olvasgatni :')

2016. jún. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
én határozottan igen. pff.. volt már pár ilyen szelem-hez köthető paranormális átélésem.. borrzalmas volt :( magyarul.. igen. és amugy a szellemek tényleg léteznek. Általában azok, akik hirtelen halált szenvedtek és nem tudták elfogadni, hogy meghaltak, vagy illetve és azok, akiknek maradt elintézetlen fontos ügyük-e világon. ezt mind a kettőt egy cikkben olvastam valahol a neten, igazából nem tudom, hogy tényleg így van-e. de szerintem léteznek. és még azt is olvastam egy cikkben, hogy ha valaki a közelben pl. sétálgatsz az utcán, és hirtelen valaki meghal.. pl. autobaleset, és te vagy hozzá a legközelebb, akkor a szellem ,,rádragadhat,, illetve ,,rádtapathat,, vagyis ez azt jelenti, hogy a szellem konkrétan mindig ott lesz veled.. bár ez szerintem is eléggé hihetetlen, de valaki ha megírta, akkor gondolom volt hozzá szerencséje, vagy tapasztalta.. fogalmam sincs..
2016. jún. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hiszek,nem kell belőle akkora ügyet csinálni!
2016. júl. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hiszek. De ennyi. Akkor ne mesèld màsnak.
2016. aug. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!