Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » éjjel világított valami az...

éjjel világított valami az udvaron de nem tudom mi mert nem mertem kimenni megnézni. Vajon mi lehetett az?

Figyelt kérdés
2017. jan. 22. 12:39
1 2
 11/16 suri gyuri ***** válasza:
100%
Egy ėjjel kint világító.
2017. jan. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
79%
Szerintem koltozz el
2017. jan. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Anna978 válasza:
100%
Hát sajnos lehettek betörők is. Aztán lehet látták, hogy nem alszik mindenki, ezért elmentek. Legközelebb ha ilyen van szerintem próbáld meg észrevétlenül a lakásból felderíteni, hogy mi lehet ott kint, aztán ha azt látod, hogy valakik vannak kint ne menj ki hanem hívd a rendőrséget.
2017. jan. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A Rózsika néni amikor reggel átment hozzátok elveszítette a félpár fülbevalóját az udvarban.Már későre járt, mikor ezt észrevette,ezért zseblámpával visszament megkeresni.Nem akart titeket felzavarni

azért nem szólt.

2017. jan. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A sufniban égve maradhatott a villany! Ha nem energiatakarékos égő volt benne én is "berezeltem" volna.
2017. jan. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem csak a Kislákátos meg az ápja a haverjukkal, késekkel és botokkal mentek a kapálógépeketekért, meg akkor már a fűrészt is vitték.

Minden meg van a külső épületben, ahol az ilyesmit tartjátok? Legközelebb majd el is viszik nem csak próbálkoznak ha nem mocorogtok az ablakban. Tegyetek fel érzékelős lámpát, amikor valaki arra jár akkor bekapcsol és megvilágítja az udvart. Aki ott settenkedik az megijed, hogy észrevettétek már abból is, hogy felkapcsolt a lámpa. Lehet kamerát is felszerelni ami veszi fel egy kártyára mi tötrténik és ha tényleg valaki ott volt annak meg lesz a képe és lehet menni a rendőrségere, hogy eltűnt ez-az de itt a képe aki bejött az udvarba.


Kutya nincs?

2017. jan. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!