Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetséges, hogy valakinek...

Lehetséges, hogy valakinek egy arkangyal az őrangyala?

Figyelt kérdés

olvastam h az angyalok az őrangyalok és az arkangyalok az ő "főnökeik"

akkor ezek a "főnökök" mit csinálnak? mondják h ki mit csináljon és kész?

vagy ők is "dolgoznak"?


elég hülye kérdések, de kérem csak olyanok válaszoljanak, akik komolyan is gondolják azt amit leírnak és a válaszaik a kérdésekhez kapcsolódnak


2010. máj. 6. 16:54
1 2
 11/15 anonim válasza:
65%
Simán lehet, nekem pikapcsu is volt egy darabig.
2010. máj. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy arkangyalra őrangyali feladatot is bíznak, de akkor olyan kaliberű személyre vigyáz aki, mondjuk elhozza az emberiségnek a Békét és Jólétet.
2011. jan. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Arkangyal nem lehet őrangyal, épp azért , mert a nevéből eredően egyszerűen más a feladata.
2011. jan. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy az ilyen nagy volomenű emberekre tényleg vigyázhatnak arkangyalok is, mondjuk valami fontos politikusra, na nem az USA elnökére gondoltam, szerintem érted :)
2011. máj. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Senkinek nincs személyre szóló őrangyala, mert eleve nincsenek angyalok se mennyország se alvilág se ördög.


Gondolom fiatal vagy, tehát jól figyelj arra amit írok.


Van a Földünk és annak két fantasztikus energiája- ezek maguk a Teremtő erői a földünknek és e kettőnek köszönhetjük ezt a csodálatos életet az egész természetet.

De az életbe nem avatkoznak be viszont sugárzásuk egyrészt élteti az életet. De előfordulhat néha hogy sugárzásukkal teregetik is az életet, mielőtt az önmagát ki nem pusztítja.


E kettőnél több természetfeletti létezések nem léteznek A többi csak az emberi fantazmagóriák alkotásai.

2014. jan. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!