Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tegnap a barátomnál aludtam,...

Tegnap a barátomnál aludtam, és magától bekapcsolt a ventilátor. Hogyan?

Figyelt kérdés
Tegnap a barátomnál aludtam,és magától bekapcsolt a ventilátor. Épp felébredtem,mert elkezdte fújni a hideget a lábamra. Felkeltettem a barátom,ő azt hitte rövid zárlat volt,vagy valami,de mikor felkelt és felkapcsolta a lámpát,a ventilátor gombja meg volt nyomva. Egyedül voltunk a házban. Ezenkívül ma egy szöget látott meg az ajtójába verve. Szellemek? Ti hisztek az ilyesmiben?
2017. júl. 4. 23:54
1 2
 1/13 anonim válasza:
73%
Jaj! Faszsag! Ne félj vannak ilyen szarsagok. Tesomnal is a szobaja kesz orultseg. Kopognak az ajton meg ilyenek. Rrggelre az ablak nyitva... meg nem haltam meg😂😉
2017. júl. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
7%
Nincsenek szellemek, csak rosszindulatú/manipulatív emberek. Nőj fel.
2017. júl. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

Tudod milyen nehéz volt beverjem azt a szöveg, hogy közben ne ébredj fel.

A pasidnak meg mondd meg, hogy ne tornázzon annyit az ágyban és akkor nem fogja rugdosni a ventilátort.

2017. júl. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%
Azért történt, mert nagyon különleges ember vagy, szeretünk, figyelünk rád, nem kell ehhez kitalálnod semmit.
2017. júl. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Nekem egyik éjszaka a számítógépem kapcsolt be "magától", jobbanmondva egy egyszerű áramingadozástól.
2017. júl. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi. :D megnyugodtam
2017. júl. 5. 13:48
 7/13 thoomas26 ***** válasza:
63%
Szellemek is lehettek igen, de hogy ezt bátran kijelenthessétek, minden hétköznapi magyarázatot ki kell zárjatok. Nem szabad mindenbe szellemi tevékenységet belemagyarázni, de kizárni sem lehet teljesen.
2017. júl. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23%
#8 Dehogynem, azonnal ki lehet zárni, mivel szellemek nem léteznek.
2017. júl. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
41%
Kedves utolsó! Ilyen bátor kijelentés mögött, biztosan áll egy megingathatatlan tény.. Nos, szeretném, ha ezt velünk is közölnéd, hogy mi alapján hihetünk neked? Van egy biztos bizonyítékod, hogy nem léteznek? :)
2017. júl. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
Könyves Kálmán meghalt 1116-ban, most már több mint 900 éve. Ő mondotta vala, hogy boszorkányok márpedig nincsenek. Roppant haladó dolog lenne ha 900 évvel később a következő lépcsőt is meg tudnánk lépni, hogy aminek a létezését a mai napig nem sikerült bizonyítani az 99.9% hogy nincs is. Had ne forogjon szegény a sírjában.
2017. júl. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!